Anasayfa / GENEL / Cattle Mutilations – Uzaylıların Hayvan Kaçırma Olayları

Cattle Mutilations – Uzaylıların Hayvan Kaçırma Olayları

Mutilation terimi, anormal bir şekilde, açıklanamayan bir nedenden olan hayvan ölümlerini tarif etmek için kullanılır.Bu anormal ve açıklanamayan vakalar, kesilme, yaralanma, parçalanma, organ ya da kan eksilmesi ya da çürümesi gibi durumları kapsar. Bu tür olayların uzaylılar tarafından yapıldığı sanılmaktadır.1961‘den 1963 yılına kadar Pentagona, yerel ve bölgesel polis kuruluşları tarafından, sistematik bir biçimde organları alınmış sığır cesetleri ve uzaylılar tarafından kaçırıldığını söyleyen insanların ifadeleriyle ilgili birçok raporun geldiği açıklanmıştır.Hatta CIA UFO Belgelerini kamuoyuna açmıştı.Bu binlerce belgenin içinde kesinlikle hayvan kaçırılma vb vakası olabilir..
ABD Ordusu Albayı Philip J. Corso, raporlarıyla ilgili olarak, “Arazilerde bulunan sığır cesetlerini incelemesi için çağırılan veterinerler, sadece hayvanların kanının akıtılmasının değil, aynı zamanda tüm iç organlara yapılan işlemlerin cerrahi yöntemlerle yapılmış olduğunu ve bunun yırtıcı hayvanlar ya da sadist kişilerce yapılamayacağını ifade etmişlerdir.” şeklinde konuşmuştur.
Albay sözlerini şöyle sürdürmüştür; Hayvan öldürülmeleriyle ilgili ilk rapor, 1967 yılında Colorado‘dan gelmesine rağmen biz, 1950‘lerin ortasında, Beyaz Saray‘da saklanmaya çalışılan, bu tür vakalarla ilgili raporlar okuyorduk. Dünya dışı varlıklar tarafından deney amaçlı yapılan bu olaylar, çalışma ekibimiz tarafından ilk önceleri bir çeşit şaka olarak algılanıyor ya da vahşi hayvanlar, ya da ayin yapan bazı gruplarca yapılmış olunduğu düşünülüyordu.Aşağıda yasanmış olaylara örnekler verilmiştir.
Gece, arabalarıyla şehre doğru giden bir çift, gökte yavaşça hareket etmekte olan 2 parlak ışık gördü. Bunlardan birinin kendi üzerlerinde uçarken yanıp söndüğünü söyleyen Mike Markum, diğerinin havada asılı halde durup çalıştığını belirtti.Burada dikkatlerini çeken şey ise hiç ses çıkarmamış olmasıydı.
Markum ve karısı bundan önce de çok defa böyle topa benzer parlak şeyleri evlerinin üzerinde alçaktan uçarken gördüklerini söylediler.Bir kere bu cisimlerden birinin arkalarında yeşil bir iz bırakarak büyük bir hızla ilerlediğini söylediler.Ocak ayının sonuna doğru, Kansas ve Missouri Websterdan garip hayvan ölümleriyle ilgili yaklaşık 30 rapor gelmişti. Bu vakalarda satanist gruplardan ya da yırtıcı hayvanlardan dahi şüphelenildi. Grant şehri şerifi Archie Yearick ise tüm bu olayların arkasından en ufak bir iz kalmamış olmasından dolayı şaşkınlık içindeydi.
Aynı tarz yorumlar büyük çiftlik sahipleri ve yetkililerce de kabul görülmüştü ki, Lady isimli bir at Colarado‘nun San Luis vadisinde boynundan itibaren derisi yüzülmüş şekilde bulundu.Lady‘nin ayak izlerine cesedin bulunduğu yerden 100 fit geride rastlandı.Vadi sakinleri çölün üzerinde garip ışıkların ve küçük jetlerin alçaktan ve yavaş bir şekilde uçtuğunu görmüşlerdi.Dünya üzerindeki haberler, UFO’lardan ve kısrağın garip ölümünün birbiriyle bağlantılı olduğundan söz ediyordu.Araştırmacı Linda Moulton Howein araştırmaları, portakal renkli, sessiz, futbol sahası büyüklüğündeki gün ışığından daha parlak cisimlerin, daha sonradan hayvan cesetlerinin bulunduğu arazinin üstünde durduklarını gören pek çok görgü şahidinin olduğunu açığa çıkardı.
Linda ayrıca, garip varlıklar ve uçan cisimler gözlemlediklerini söyleyen görgü tanıklarının raporlarını da araştırdı.1983′de, Missourili bir çift, dürbünle gümüş renkli giysili 2 küçük canlının bir ineği araçlarına doğru havadan süzülerek taşıdıklarını gözlemlemişlerdi.Varlıkların kafaları büyük ve beyazdı, gözleri dikey gözbebekli ve çekikti.1980 yılında, Teksaslı büyük bir çiftlik sahibi, sabah aralarında buzağı taşıyan iki tane çekik gözlü, 120 cm boylarında varlık görmüştü.Çok korkan çiftlik sahibi olay yerinden kaçmıştı, 3 gün sonra eşi ve oğluyla beraber olay yerine giden adam, buzağının cesediyle karşılaştı. Kafatası da dahil iskelette bir eksik olmamasına rağmen kaslar ve iç organlar yoktu. Ceset yüzü koyun çevrildiğinde tüm kaburga kemiklerinin de alınmış olduğu görüldü. Ardında çiftlik sahibi Linda‘ya bunu kim yapabilir ve bize ne söylemeye çalışıyorlar diye sordu.Linda‘nın 1979 yılından beri sürdürdüğü araştırmalarında 1992 yılı haricinde hayvan kaçırılma olayının olmadığı bir yıl yoktu.
OKLAHOMA, KANSAS VE ARKANSAS
25 Ocak 1992‘de Oklahama yakınlarında ki Okemah‘da ölü bir inek bulundu.Hayvanın memesi kan kaybına sebep vermeyecek şekilde kesilmişti, sağ meme yarılmıştı ve kasaba şerifinin incelemesinden sonra kalbin de alındığı görüldü.Fakat civardaki hiçbir veterinere otopsi için bir şey söylenmedi.Bu olay satanist töreni diye rafa kaldırıldı fakat şerifin kendisi de kan kaybını önleyecek şekilde yapılan kesime açıklık getirememişti.2 Şubat Cumartesi günü, MUFON Oklahama araştırmacısı, Ocak Ay’ı kaçırmalarıyla ilgili daha fazla bilgi toplamak için Chuck Pine, Garfield, Kingfisher ve Grant County Şeriflerinin ofislerini dolaştı.Grant County Şerifi Archie Yearick, kendisine o gün Kansas polisinden bulunan öküz cesediyle ilgili telefon geldiğini bildirdi.Böyle canice bir şeyi onların yapabileceği aklımın ucundan bile geçmiyor, fakat o hayvan ağacın üstüne nasıl çıktı ? Her kafada bir soru işareti ?
İsviçre Alpleri’nde bir bilmece…
28 ineğin ölüsünü bir yamaçta buldular, ilk defa böyle bir olayla karşılaşmış olan İsviçreli yetkililer olaya cevap bulamıyor.Vakalar devam ediyor, bu sefer yer ABD, 35 büyük baş hayvan telef olmuştur.Uzaylıların garip, esrarengiz, şüpheli ve açıklanamaz olarak tarif edilen bu tipik cerrahi olaylarının fotoğrafları, yazar Linda Moulton Howe‘un ” Uzaylıların Ürünleri” (1989) adlı yapıtında verilmiştir.


Yazar, 11 mart 1989 tarihinde Arkansas‘da, bu şekilde ölmüş olan bir sığır cesetinden alınan doku örneğinin aşağıdaki sonuçlarla açıklandığını ileri sürmüştür;

1-)Çizgi ince bir şekilde belirlenmiştir.
2-)Bu çizgi 300 Fahrenhayt ya da daha fazla bir sıcaklığa maruz kalmıştır, dokunun kenarları kararmıştır. (Lazer)
3-)Kesim, çok hızlı bir şekilde belki 2 dakikadan daha kısa bir sürede yapılmıştır, çünkü yaralanma vakaları 5 dakikadan fazla sürerse hücre kaybı meydana gelir.

Kendimize Pay

Aslında bakacak olursanız öğrenme, deneyim ve bunun arkasında gelen birçok olgu evrensel bir tutumdur.Kısaca dünyadışı varlıkların
milyar ışık yılından buraya gelmeleri onları çok zeki yada çok acımasız yapmaz.Her uygarlığın kendini koruması ve bilge sahibi olması gerekiyor olabilir.Bana kalırsa bu mümkün, çünkü her dünyadışı medeniyetin çok üst varlık olmasını beklemek yanlış olur.Bu yüzden her ne kadar ileri teknolojiye sahip olsalarda bazı medeneniyetler tıpkı bizler gibi keşfetmek ve deneyimlemek amaçları olabilir.Ufak bir örnek verecek olursak ; bizlerin teknolojisi çok iyi olmamasına rağmen, atmosferi zehirliyor, hayvanları zehirliyor kısaca tüm ekosistemi çıkmazın içine sokuyoruz.Bu yüzden gerek teknolojimiz, gerek dinlerimiz, gerek politikamız bizleri kurtarmıyor.Ama yinede umut etmekten ve düzeleceğimizi umarak yaşıyoruz.Hayvanlar üzerinde deneyler yapıyor ve acımasızca onları katlediyoruz.Bunu kendi türümüzü kurtarmak için yapıyoruz, hayatta kalmak için.Fakat her halükarda diğer canlının ölmesine göz yumuyoruz ve bir canlının yaşaması için bir canlı feda mı edilmeli ? Yoksa gerçekten egoist bir canlı mıyız ? Eğer türümüzü korumak bir canlıyı öldürmekten geçiyorsa bunu kendi içimizde mi halletmeliyiz ? Ne de olsa bu bizim meselemiz ve diğer canlıların sorunlarımızla hiçbir alakası yok.Ben bu yazıyı yazarken milyonlarca canlı öldürülüyor ve tüketiliyor.Bu evrensel kanunlara göre adil mi ? Yoksa dünyasal kanunlara göre mi adil ? Eğer hayvan veya insan kaçıran bir medeniyetin liderine bunu niye yapıyorsunuz diye soracak olsaydık bize cevabı ne olurdu ? Durun tahmin edelim; “Sizler dünya da ki canlıları öldürüyor ve deneyler yapıyorsunuz.Dünya’da ki tutumlarınız kendiniz için nükleer bir felakete yol açtı ve bunun sonucu evrene yansıdı.Şimdi tehdit biz miyiz ? yoksa siz mi ?” diye cevap verdiğinde onlara başka ne diyebilirdik ? Bence kocaman bir “Hiçbirşey”
Seçimleri bizler yaparsak dünyanın kısa zamanda sonu geleceği olasılıklarını çıkarmak çok zor değil.
Hayvan kaçırma veya öldürme sebeplerinin teorisi
  1. Gerçekten kendi medeniyetlerini sürdürmek için kullanıyorlar. (gıda için) fakat çok düşük olasılık.
  2. Kendi dünyalarında ki canlıları geliştirmek veya tedavi etmek için.
  3. Dünya sonunun geleceğini bildikleri için yeni bir melez ırk veya yeniden o türü klonluyorlar.

 

Bu teorilerin her biri gerçek olabilir, ama benim görüşüm 2. ve 3. teorilerdir.

 

 

Bu yazıya puan ver :

0

User Rating: 5 ( 1 votes)

Hakkında S3CMOD

Seçtiklerimiz :)

ABD, Merakla Beklenen UFO Raporunu Yayımladı

Geçen haftalarda UFO uzmanı Prof. Dr. Madhu Thangavelu’nun, ABD savaş pilotları tarafından kaydedilen UFO görüntüleri …

Hide picture