Anasayfa / GENEL / UFO Görenlerin Sayısı Pandemide Arttı

UFO Görenlerin Sayısı Pandemide Arttı

Tecritteki Britanyalılar zamanlarının büyük bölümünü evlerinin bahçesinde, parklarda ve kasabada geçiriyor.

Milyonlarca kişinin pandemi önlemleri kapsamında tecritte olduğu Britanya’da UFO görenlerin sayısında ciddi bir artış yaşandığı iddia edildi.

1901’den bu yana gerçekleşen UFO ihbarlarının kaydını tutan eski polis memuru Gary Heseltine’ın verdiği bilgiye göre, zamanlarının büyük bölümünü evlerinin bahçesinde, parklarda ve kasabada geçiren Britanyalılar arasında UFO gördüğünü söyleyenlerin sayısı son dönemde hızla artıyor.

Heseltine’ın iddiasını aktaran The Sun gazetesi, bu durumun koronavirüsün insanlar üzerindeki “tuhaf bir yan etkisi” olabileceği yorumunda bulundu.

Hükümetin uzay dışı varlıklarla ilgili bilgileri gizlediğini savunan Heseltine da, “Hava trafiğinin daha az olduğu bu süreçte UFO görme olasılığı arttı. Bu UFO tarihinde önemli bir an olabilir” dedi.

Sadece Britanya’lılar Değil

Kozmosun Gizemleri yorumuna göre : Aslında sadece britanyalılar değil, tüm dünya insanları gökyüzünü izleyerek sıklıkla gözlemleyen herkes ufo görebilir.Yani bu sadece bazı insanlara özel değil, görme yetisi olan ve hatta görme yetisi olmayan insanlar bile gözlem yapabilir.İşte şimdi burada şaşırdın diyeceksiniz.Görme engelli insanlar müzik çalıyor, heykeller yapıyor, hatasız örgü örebiliyor ve birçok iş gücünü mükemmele yakın düzeyde başabiliyorlar.Fakat yinede göremem diyerek kendini bırakmıyorlar, azimle ve büyük çabayla bu gösteriyi sergiliyorlar.Beynimiz sadece gündüzken görmez aksi taktirde bunun tam aksini ispatlayan bilimsel kanıtlar var.Örneğin beynimizde olan epifiz bezi karanlıkta faaliyete geçerek Melatonin, Serotonin ve DMT gibi hormonlarımızı salgılar, bu hormonlar duyu ötesi yeteneklerimizi geliştirerek bizim algılarımızın sınırını kaldırır.Bu sayede aslında sadece gözle görmeyi değil, psişik, spiritual anlamda rahatlık kazanırız.Dolayısıyla sadece gözle görmek herşeyi görmek değil, eğer bu bütünü sağlarsak gerçeğin kendisini görebiliriz.

 Belki de gözle görmeyi bıraktığımızda herşeyi görmeye başlarız.

Immanvel Kant :
Aydınlanma ; kişinin kendi aklını kullanmaya cüret etmesidir.

Bu yazıyı Puanla

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında S3CMOD

Seçtiklerimiz :)

ABD, Merakla Beklenen UFO Raporunu Yayımladı

Geçen haftalarda UFO uzmanı Prof. Dr. Madhu Thangavelu’nun, ABD savaş pilotları tarafından kaydedilen UFO görüntüleri …