Anasayfa / GENEL / Kanser Hastası Jim Schaefer’i Dünya Dışı Varlıklar İyileştirdi

Kanser Hastası Jim Schaefer’i Dünya Dışı Varlıklar İyileştirdi

Bilimsel olarak kayıt altına alınan bu video ve tıp belgeleri kanser hastası olan Jim Schaefer konu almaktadır.Dünya dışı varlık türleri ya da bizim tabirimiz ile 2.sınıf orb türünün kanser hastası olan Jim Schaefer’ı iyileştirdiğine tanık oluyorsunuz.Bu video gibisi başka var mı bilmiyorum fakat bu gibi pozitif olaylar çok fazla diyebiliriz.

kanser hastası Jim Schaefer UFO "orb" Olayı

Videodaki görüntüler Kanadalı kanser hastası Jim Schaefer’in yaşadığı olağan dışı iyileşmeye dair görüntülerdir ve Harvard-Smithsonian Astrofizik Merkezi Emekli Araştırma Astronomu Dr. Rudy Schild öncülüğündeki Foundation for Research into Extraterrestrial and Extraordinary Experiences (Dünya Dışı ve Normal Ötesi Deneyimleri Araştırma Vakfı) tarafından 2014-2018 yılları arasında, dünya çapında gerçekleştirilen araştırma kapsamında incelenmiş, olağan dışı iyileşmeye dair doktor raporları da hastane kayıtlarında yer almış bir vakadır.
Jim 6 yaşındayken şiddetli burun kanamaları yaşıyor ve o dönemde, evinin dışında bazı enerjetik varlıklar görüyor. Büyüdükçe, açıklayamadığı deneyimleri artıyor. Ergenlik çağlarında yakın UFO gözlemleri başlıyor ve bu süreç alıkonmalar ve bedende beliren izlerle uzun süre devam ediyor.
Ziyaretler her iki ayda bir düzenli şekilde gerçekleşiyor.Bir gece uyandığında, kendisini yatağın kenarında otururken ve üzerindeki fanilayı ters ve içi dışına dönmüş şekilde giymiş halde buluyor. 15 dakika süreyle şiddetle sarsılarak titriyor. Bu olaydan kısa bir süre sonra, bileğine bir cisim yerleştirilmiş olduğunu görüyor. Bir UFO araştırmacısıyla birlikte, cismin çıkarılması ve analiz ettirilmesi için hastaneden gün alınıyor, ancak cisim operasyon öncesi, açıklayamadıkları bir şekilde kayboluyor.
2015 Ocak ayında boğaz ağrısıyla başlayan bir hastalık süreci sonunda, kan değerlerinin olumsuz şekilde çok yükseldiği ve boyun kısmındaki lenflerde tümör oluştuğu anlaşılıyor. Biyopsi yapılıyor ve tümörün kötü-huylu olduğu belirleniyor. Ameliyat için hastane 13 Mart 2015 tarihine gün veriyor. Ameliyata kadar olan dönem içinde tümör hızla büyümeye devam ediyor ve tüm ense kökünü sarıyor. Şişlik artık dışarıdan bakıldığında da açık şekilde görülüyor.
Jim, ameliyatı beklediği bu dönemde, 28 Şubat 2015 gecesi yatağına uzanıp kamerasını alıyor ve değişik imajlar, orblar vb. yakalayıp yakalayamayacağına bakıyor.Kamerasının kayıt düğmesine bastığı anda, parlak bir ışık küresinin mavi renge dönüşüp kendisine doğru geldiğini ve karın bölgesinden içeriye girdiğini şaşkınlıkla görüyor.Olayın heyecanıyla biraz oturup ardından uykuya dalıyor.
Jim sabah uyandığında banyoya gidiyor ve aynada gördüğü manzara karşısında, sevinçle karışık bir şok yaşıyor ve boyun kısmındaki şişliğin tamamen kaybolduğunu görüyor.Bunu doktorlara nasıl anlatacağını bilemiyor, ne olursa olsun beklemeye ve ameliyat günü hastaneye gitmeye karar veriyor.Doktorlar operasyon öncesi muayenede gözlerine inanamıyorlar ve olanlara bir açıklama getiremiyorlar.Kafa karışıklığı ve şaşkınlıklarına karşın, yine de Jim operasyona alınıyor ve boyun bölgesi açıldığında her şeyin normal olduğu ve hiçbir hastalık belirtisi bulunmadığı anlaşılıyor.Buna dair tüm hastane kayıtları, Manitoba Cancer Care hastanesindeki dosyasında yer alıyor.
Daha önce yapılan CT taramasında, kanserin kaynağının bağırsak bölgesinde olduğu ve boyun bölümüne metastaz yaptığı anlaşılıyor. Bu bilgi, mavi parlak kürenin neden Jim’in boyun bölgesine değil de karnına doğru gittiğini açıklıyor.
Bu görüntü, bu alandaki son derece nadir görüntülerdendir. Bu vakada, enerji küresinin hareketinin Jim’in kayıt düğmesine basmasıyla başlaması, varlıkların özellikle bir görüntülü kanıt bırakmak istediklerine net şekilde işaret ediyor.

Hakkında S3CMOD

Seçtiklerimiz :)

Dünya’da İlk Defa Göktaşına Uzay Aracı Çarpıştırılacak

NASA, uzun zamandır büyük bir merakla beklenen gezegen savunma sistemi DART görevini bu gece gerçekleştirecek. …

Hide picture