Anasayfa / GİZEM / UFO’lar Adana ve Denizli’de Gözüktü

UFO’lar Adana ve Denizli’de Gözüktü

‘Uçan dairelerin’ Ramazan ayında Türkiye’nin çeşitli illerini ziyaret ettikleri iddia edildi. Adana ve Denizli’de görülen ‘uçan dairelerle’ ilgili olarak, UFO uzmanı Kuzey Atacan; ”İyi ile kötünün savaşı alenen başladı. Büyüyen bu kötülük dalgasının boyutları sadece dünyamızı değil, bizimle beraber kainatı paylaşan diğer varlıkları da etkisi altına alıyor.” dedi.

Dünya dışı varlıklar, yüzyıllar boyunca insanoğlunun her zaman ilgisini çekmiştir. ‘Uçan daireler’ olarak adlandırılan, hızlı hareket eden ve birden kaybolan cisimlerle birlikte, ‘uzaylı’ olarak isimlendirilen çekik gözlü varlıkların gerçekte olup olmadıkları tartışılan konulardan biri olmaya devam ediyor.

UÇAN DAİRELER RAMAZANDA ZİYARETLERİNİ NEDEN ARTTIRDI?

Türkiye’de, uçan dairelerin yoğun olarak çeşitli illeri ziyaret ettikleri iddia edildi. Hızlı hızlı hareket ederek ve ışıklar saçarak gökyüzünde dolaşan uçan daireler, görüldükleri Adana ve Denizli’de halk arasında büyük heyecana neden oldu. UFO uzmanları, uçan dairelerin sık sık, özellikle de gece yarısına doğru ve sabaha karşı görünmelerinin nedenini araştırdıklarını belirterek, bunun normal olduğunu ifade ettiler.

Adana UFO ANALİZ Videosunu İzlemek İçin Tıklayın

https://www.instagram.com/p/COX_lcogZnH/

UFO UZMANI KUZAY ATACAN: ”VİDEOLARDA MONTAJ YOK!”

İstanbul başta olmak üzere,Türkiye’nin çeşitli illerinde UFO araştırmaları yapan ve bununla ilgili çalışmalarda bulunan Orion Ufo Araştırma Merkezi Başkanı Kuzey Atacan, SuperHaber’e konuştu.

Atacan, Adana ve Denizli’de çekilen ‘uçan daire’ görüntülerini yorumlayarak; ”Ben ve ekip arkadaşlarım Cem Çorapçı ile görüntü analisti Halil can Özdemir, her iki videoyu da inceledik. Bu görüntülerde herhangi montaj, hile ya da yasal bir araca dair ize rastlanmadı. Bu durumun nedenini takip ediyoruz. Dünya dışı varlıkların bu ziyaretlerinin kötü amaçlı olmadığını düşünüyoruz.” dedi.

‘RAMAZANIN MANEVİ ETKİSİ UFO’LARI ÇEKİYOR OLABİLİR”

Atacan konuşmasının devamında; ”Dünyamız çok büyük bir değişim ve dönüşümden geçiyor. İyi ile kötünün savaşı alenen başladı.Büyüyen bu kötülük dalgasının boyutları sadece dünyamızı değil,bizimle beraber kainatı paylaşan diğer varlıkları da etkisi altına alıyor. Bu yüzden dünyamız tam bir karantina altında bulunuyor. Ayrıca Ramazan ayının manevi enerjisi de bu varlıkları çekiyor olabilir.” ifadelerini kullandı.

ARAS SALİH: ”ÇOK FAZLA IŞILTILIYDI!”

Adana Seyhan Merkez Camii yanında görünen ‘uçan daire’nin videosunu çeken Aras Salih, ”23 Nisan gecesi, saat 23:07’de telefonla konuşuyordum. İlk başta bir parlama gördüm. ‘Uçan daire’ sonra yavaşça sol tarafa doğru gitti. Babamın fotoğrafın yeterli olmayacağı ve videoya çekmem uyarısı üzerine ben de video çektim. Ardından bir daha gelir diye kameramı açık tuttum. O sırada da geldi. Bir parlama,ışıltı gördüm. Bunun üzerine videoya çektim. Yaklaşık 17 saniye durdu ve sonra sol tarafa ilerlemeye başladı.” şeklinde konuştu.

Bu İlk Olmayacak  ( Halil Özdemir)

Sadece ramazan ayında değil her zaman, her sanise ufo trafiği bulunuyor.Ancak bizler sadece dünya gözü skalasıyla baktığımızdan ve dünyevi (dünya) işleriyle veya gündelik ekranlara takılı kaldığımızdan bunları göremiyoruz.Görmek isteyenler mümkün olabildiğince gökyüzünü seyretmeli ve gözlemde bulunmalılardır.Sadece bakanlar değil, bazen gerçekten inananlar görebilir.Bu yüzden zihnen ve kalben inanmak onların frekansına klitlenmenizi sağlar.Bu yüzden gözlem yapmadan önce çok sıkı duru görü ve dünyevi stresten uzak durmalı veya mümkün olduğunca baskılayarak absorve etmeliyiz.

Ayrıca ramazan ayı oruç skalası büyük bir dengeyi ve ruhsal,fiziksel arınmayı temsil ettiğinden pozitif biyolojik frekansımız negatif enerjimizi emiyor veya arındırıyor.Bu yüzdende pozitif enerji potansiyelimiz (hücrelerimiz) zirveye ulaşıp stabil hale geldiğinde moleküler olarak arınmanın odağını yağışıyoruz.Dolayısıyla bu yüzden ramazan ayında gözlemlerin artması onların dünyaya geldiğinden değil, mevcut ruhsal rezonansımız yükseldiği için onları görebiliyoruz.

Onlar her zaman buradalar ancak görünür değiller,

Gerçeklerin gizemini görmek için gözlerimizi değil zihnimizi kullandığımızda  aydınlanmaya başlarız..

William Herschel :
Görme öğrenilmesi gereken bir sanattır, bakmakla göremeyiz.

haber kaynak adresi

 

Bu yazıyı Puanla

0

User Rating: 5 ( 1 votes)

Hakkında S3CMOD

Seçtiklerimiz :)

Obama : Uzaylıların Keşfi Yeni Dinler Ortaya Çıkaracak

Eski ABD Başkanı Barack Obama, uzaylılarla ilgili açıklamalarına bir yenisini daha ekledi: “Gezegenimizde çok şey …