Anasayfa / UFO Haber / Balıkesir Kazdağları (ORB) ufo Fotoğrafı (ANALİZ)

Balıkesir Kazdağları (ORB) ufo Fotoğrafı (ANALİZ)

İnstagramda bu görüntüleri paylaştım, ancak instagram gönderisinde bazı görüntüler yarım çıktığı için tekrar buradan tam hali ve orjinal içeriğini paylaşma gereği duydum.

Dün akşam canlı yayın muhabbetinde bahsettiğim birden fazla orb fotoğrafıdır.Bu fotoğrafta 30 dan fazla orb bulunuyordu ancak ben en net olanları seçip en yakın haline getirdim.Fotoğrafı çeken kişi Musa Amca fotoğrafı kazdağlarında kamp yaparken çekmiş.Ancak bunların ışık, toz olduğunu düşünmüş ve ilgisini çekmemiş.Tabi bende kısaca ona bunların ne olduğunu anlattım. 🙂

Musa amca’nın çektiği fotoğrafın orjinal hali.

 

Musa amca’nın çektiği fotoğrafın negatif hali.
Fotoğrafın analiz hali.
Fotoğrafta ki orb’ların en yakın görüntüsü ve yakın analizi.. 11.ORB’da yüz ifadesi bulunuyor ve ayrıca gülümsüyor. 🙂


Evet şuanda 2.sınıfa ayırdığımız orb türünü görüyorsunuz ki bu örnekler çok fazla olduğunu söyleyebilirim.Ayrıca Türkiye’de 2.sınıf orb türünü çok fazla gören ve fotoğraflayan var.Dünya bilim adamlarının modern aktif bilimi 2.sınıf paranormal orb türlerini açıklamakta yetersiz kaldı, ne oldukları tam olarak açıklanamıyor.Fakat şu bilgi kanıtlanmış ve hakkında bildiğimiz bir iki şey diyebiliriz.
_____________________
Hakkında bilinenler :
1.Çok hızlı hareket ettikleri için kameralara bazen tek karede yakalanmaları.
2.) Enerji ve paranormal bölgelerde çok fazla aktiflik göstermeleri ve görünür olmaları.
3.) Akıllı yaşam formu gibi yapılan metafizik ve fiziksel olarak iletişim türüne tepki vermeleri.
4.)Metafiziksel, psişik yeteneklerde ki insanlara daha yakın olmaları ve iletişimde oldukları.
5.)Pozitif enerji yaydıkları ve pozitif enerji taşıyan insanlara yakın oldukları biliniyor.
6.)1.tür orb’lar gibi 2.tür orblarında ışık enerjisini çoğaltıp büyülüp küçülmesi.

📌Not: 2.türden orb’lar çok daha fazla yakınlık göstermektedir.Kişinin ve alan enerjisine göre yoğunlukları artar ve görünür olurlar..
‘lar ikiye ayrılır;
2.) Paranormal sınıfına ayrılan belirlenemeyen türler toz tanecikleri gibi hızlı hareket eden küreler.
1.) DDV’ler yani dünya dışı varlık türleri, bu orbların dünya teknolojisine uymadığı gözlemlenmiş ve değişken şekilleri ile birlikte normal olmayan hareketler sergilemesi ufoloji literatüründe yerini almıştır.Bu orb türlerinin ana gemiden çıkan gözlem küreleri olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra bu gözlem küreleri atom altı maddeye hakimdirler.Ayrıca bu (orbs) küreler madde formundan ayrışıp enerji formuna girmektedirler.

2.türden orb’lar hakkında yüksek varsayım(Hipotez) : 1-) 2.türde ki orb’lar dünya dışı varlıkların en yakın birer gözlem küreleridir. 2-) 2.türden orb’lar bir tür pozitif enerji yaymaktadır ve her türlü enerji alanlarını dengelemekle görevlidir. 3-) 1.türde ki keşif gözlem orb’ları ile birlikte hemen hemen aynı görevi temsil ederler ve aslında 1.türde ki orb’ların birer yan ağlarıdır.

 

Orb’lar hakkında daha fazla bilimsel makale okuyabilirsiniz ;

 

Bu yazıya puan ver:

0

User Rating: 5 ( 1 votes)

Hakkında S3CMOD

Seçtiklerimiz :)

Cattle Mutilations – Uzaylıların Hayvan Kaçırma Olayları

Mutilation terimi, anormal bir şekilde, açıklanamayan bir nedenden olan hayvan ölümlerini tarif etmek için kullanılır.Bu …