Anasayfa / UFO Haber / İngiltere’de Kırmızı Parlak UFO Gözlemlendi Kasım 2019

İngiltere’de Kırmızı Parlak UFO Gözlemlendi Kasım 2019

26 Kasım 2019 tarihinde İngiltere’nin Bradford şehrinde Gökyüzünde kırmızı parlak bir ufo gözlemlendi.

İngiltere‘de Bradford şehrinde tong sokağında akşam saatleri araçlarıyla seyahat eden, bir takım kişiler tarafından esrarengiz cisim videoya kayıt edildi.Videoyu kayıt altına alan kişiler bu olağan dışı cisimi başkalarında izlemesi ve görmesi için videoya kayıt ettiler.

Söylenenlere göre Bradford şehrinde yaşayan bir çok insan aynı cisimi gözlemlemiş ve bu esrarengiz cisimi güvenlik görevlilerine rapor etmişler.

Kozmosun Gizemleri Analiz :
Öncelikle şunu belirtmem gerekir ki, Dron,lens parlaması, uçak, böcek, havai fişenk, işaret fişeği vb değildir.Ki zaten ingiltere gibi bir yerden söz ediyorsak yukarıda ki saydıklarımı kafanızdan atmanız çok kolay olacaktır.Çünkü saydıklarım şeyler kullanılsa bile bu kadar devasa bir parlama ve ışıltı yayamaz ve çok hızlı bir şekilde de kaybolmazlar.Bu cisim diğer UFO ( Tanımlanamayan Uçan Cisimler) gibi olağan üstü enerji sistemine sahip olduğunu görüyoruz.Cisim bildiğimiz normal ORB’S (Küreler) gibi değil, aslında görünen o ki bu ufo devasa bir ana gemi boyutuna sahip.Cisimin uzaklığını ve ışığın bükülmesini göz önüne aldığımızda bu ufo bir anagemi diyebiliriz.Ayrıca bir ekleme yapmak daha istiyorum.Askeri bir deney kesinlikle değil, eğer öyle olsaydı askeri birimler tarfından açıklama yapılır ve bunun deneyden ibaret olduğu anlaşılırdı.

Kırmızı türde ufo’lar çok sıklıkla dünya insanları tarafından görülmüş ve bazı kişiler bu videoda ki gibi  ufo’ları kayıt etmeyi başarmışlardır. (Analiz videosu gif’in aşarısındadır.)

 

UFO’nun yakınlaştırılmış, negative edilmiş gif animasyonu.

 

Her zaman dediğim gibi, bize bizden daha yakındalar..

Bu Yazıya Puan Ver

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında S3CMOD

Seçtiklerimiz :)

Cattle Mutilations – Uzaylıların Hayvan Kaçırma Olayları

Mutilation terimi, anormal bir şekilde, açıklanamayan bir nedenden olan hayvan ölümlerini tarif etmek için kullanılır.Bu …