Anasayfa / GENEL / Nasa Uydusu Güneş Üzerinde UFO Gözlemledi

Nasa Uydusu Güneş Üzerinde UFO Gözlemledi

UFO araştırmacısı Scott C. Waring nasa’dan elde ettiği görüntülerle ufoloji bilimini karıştırdı.Scott C. Waring güneş üzerinde anormal hareketler sergileyen bir cisim yakaladı.Bu cisimi detaylı bir şekilde tüm dünya insanlarına anlatmaya çalıştı.İşte Scott C. Waring’in yazdığı ve araştırdığı yazılı görseller aşarıda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor.

NASA Güneş ve Heliospheric Gözlemevi (SOHO) misyonu, ABD uzay ajansının Güneş’in yapısı ve güneş atmosferi hakkında bilgi edinme aracıdır. NASA uzay teleskopu, yirmi yıldan daha uzun bir süre önce yıldızımızı yörüngeye sokmaya başladığından beri, güneşin şiddetli güneş fırtınasını anlamadan güçlü manyetik alanlarını izlemeye kadar sayısız atılım gerçekleştirdi. Bununla birlikte, UFO avcısı Scott Waring, NASA’nın SOHO’nun şimdiye kadar ki en şaşırtıcı keşifini yaptığını düşünüyor.Yıldıza yakın uçan büyük bir uzaylı uzay aracını tespit ediyor.

Scott C. Waring diyor ki ;
Helioviewer’a baktım ve iki ay önce bildirdiğim siyah üçgenin yani ufo’nun geri döndüğünü fark ettim. Bu kez güneşin yörüngesini tersine çevirdi. Nesne ekranın soldan sağına hareket ediyordu, ama şimdi sağdan sola hareket ediyor! Bu imkansız olmalı. Güneş yüzeyine çarpıyor, aslında güneşe dokunuyor.NASA’nın, dünyanın güney bölgesindeki bu devasa nesneden hiç bahsetmediğine çok şaşırdım. Bu, uzaylıların varlığının ve NASA’nın işini yapmadığının %100 kanıtı.Bu nesneyi hareket ederken görmek için videoyu izleyebilirsiniz.

 

Scott Waring Diyor ki ;  “İlk başta anomalinin Güneş’ten atılan bir çeşit magma ya da güneş materyali olduğunu sanıyordum.Fakat öyle görünmüyor nesnenin şekli bunun için çok büyük görünüyor.

Scott Waring yine şunlar söyledi ; “Günümüzün ok başını andıran doğru açılar var gibi görünüyor.

“Doğal olarak oluşan bir nesne olması için çok fazla köşe açı var.Görünüşe göre bu cisim doğal değil.”

Waring, güneş anomalisine daha iyi bir bakış açısı getirmek için 24 Temmuz 2019’da çekilen NASA görüntüsünü uzaklaştırmaya devam ediyor.


Bu görüntü, SOHO’nun Güneş’e yeşilimsi bir filtre uygulayan EIT 195 kamerasından alınmıştır.

Güneş’in yarıçapının 695.510 km olduğunu bilen yabancı yaşam komplo teorisyeni UFO’nun Dünya’nın en az 10 katı olduğunu tahmin ediyor.Söylediğine bakarak konuşursak gerçekten dediklerine hak verecek kadar güçlü dayanağı var olduğunu görüyoruz.

Waring, böylesine muazzam bir uzay gemisi inşa etmenin teknolojik olarak gelişmiş yabancı varlıklar için kolay ve mümkün olacağını düşünüyor.

Tekrar şöyle yazdı ;  “Bir uzaylı olduğunuzu ve Dünya gezegeninden daha büyük bir nesne inşa etmek istediğinizi hayal edin.

“Peki, evrimleştiğiniz gezegenin 13,5 milyar yıllık olması zor değil.

“Bu bizi onlardan yaklaşık 10 milyar yıl geride bırakıyor.

“Yabancı türlerin on milyar yıl içinde yapabileceği teknolojik gelişmeleri hayal edin.

“Tanrı gibi olurlardı. İşte düneşimizi yörüngeye alan bir tür olması çok zor sayılmaz değil mi ?

UFO’nun görüşü: uzaylı hayatı komplo teorisyeninin UFO’nun Dünya’nın 10 katı olduğunu tahmin ediyor.

“Dünya dışı varlıklar için yapmaları gereken tek şey yapay zeka robotlarına, bu büyük UFO’ları inşa etmelerini emretmek.

“Bu robotlar, bu uzay gemisini oluşturmak için diğer gezegenlerden veya mayın asteroitlerinden gerekli malzemeleri toplayacak.”

NASA’yı düzenli olarak yabancı yaşam kanıtlarını örtbas etmekle suçlayan Ve Waring, uzay ajansının bu görüntüyle tekrar yapmış olabileceğini iddia ediyor.

“Fotoğrafı tekrar bulmaya çalıştım ancak NASA’nın Helioviewer.org internet sitesinde değildi, yani görmeme izin vermeyeceğini keşfettim.

NASA SOHO: Uzay ajansı gözlemevi 1998’de bu güneş patlamasını gözlemledi.

Sonuç : Gerçekten güneş etrafında ki o cisim olmaması gereken, doğal olmayan ve değişik hareketler sergileyen bir cisim.Görünüşe göre bu cisim bizden çok ileri seviyede bir uygarlık türüne sahip olduğunu görüyoruz.Sanırım bu uygarlıklar 2. tip sınıflandırmaya girdiği tartışılmaz bir gerçek.

Nikolai Kardashev cetveline göre ;

Tip 1 uygarlıklar, Dünya’daki enerji seviyemizin yakınlarındadır.

Tip 2, yıldızlarının saçtığı enerjinin ciddi bir bölümünü ya da tamamını kullanırlar. Bunun için yıldızlarını Dyson küreleri ve benzeri yapılar ile hapsedebilir.

Tip 3 ise, içinde bulunduğu galaksinin enerjisinin ciddi bir bölümünü ya da tamamını kullanabilmektedir. Tip 3 seviyesine karadelikler, nötron yıldızları (özellikle Magnetar denen, kısa ömürlü ancak müthiş güçlü manyetik alanlara sahip olan nötron yıldızları), beyaz cüceler gibi kompakt objelerden de edinilebilecek enerjinin dahil olduğunu hatırlatalım.

Bu Yazıya Puan Ver

0

User Rating: 5 ( 1 votes)

Hakkında S3CMOD

Seçtiklerimiz :)

ABD, Merakla Beklenen UFO Raporunu Yayımladı

Geçen haftalarda UFO uzmanı Prof. Dr. Madhu Thangavelu’nun, ABD savaş pilotları tarafından kaydedilen UFO görüntüleri …