Anasayfa / Ay / Moon / Apollo 17 Görevinde Çekilen Gizemli UFO Fotoğrafı

Apollo 17 Görevinde Çekilen Gizemli UFO Fotoğrafı

Apollo 17 görevinde AY üssünde çekilen fotoğraf, bir kısım gözlemciler ve yazarlar tarafından çekirge, böcek diye adlandırılmış.Şuan görmekte olduğunuz ufo bir tip böceğe,çekirgeye benzediği için bu şekilde mevcut kayıtlara geçmiş olduğu belirtiliyor.

Apollo 17’nin fotoğrafında gözüken ufo’nun incelenmiş görüntüsü.

Bildiğiniz gibi Apollo’nun son görevi olan Apollo 17  07 Aralık 1972’de fırlatılmıştı.11 Aralık 1972’de de Ay’a indi.19 Aralık 1972’de dünya’ya geri döndü.Apollo 8 görevinden 17 görevine kadar çok çalışmalar yapıldı bu süre zarfı içerisinde birçok gizlenilmek istenilen bilgiler gizlenmeye, örtbas edilmeye çalışıldı.

Yukarıda ki resimin negatif hali.

 

Apollo 17’nin fotoğrafında gözüken ufo’nun yakından görüntüsü.

Öncelikle hatırlatmak isterim ki  nasa yalan söyleyen, daha doğrusu gerçekleri anlatmayan bir kuruluş.Herşeyi örtbas etmesinde ve saklamasında üstüne yok.Eğer nasa’nın internet sitesine girip araştırma yaparsanız beni daha iyi anlayacağınıza şüphem yok dostlar.Şimdi size nasa’nın sitesinde bulunan başka bir resim göstermek istiyorum.

Apollo 17 görevi ay üssünde çekilen bir fotoğrafın göntüntüsü.(sözde)

Şimdi bu fotoğrafı biraz inceleyelim ve çıkan sonuca bakalım.Perde arkası olduğu çok belli oluyor değil mi ? Sizde benim gibi düşünüyorsanız resim güzelce tasarlanmış demektir. 🙂

Sonuç :

Bence bu zihinsel bir algı operasyonu, sahte içerikleri öne sürerek gerçek olayları gizlenmesi çok normal, ki bunu hollywood filmlerinde bile görüyoruz.Her iki resim güzel hazırlanmış, profesyonelce hazırlandığını söylemeden geçemeyeceğim.🙃

Apollo 17’nin fotoğrafında gözüken ufo’nun incelenmiş görüntüsü.

Uzaya ilk giden ABD’li Astronot ve Senatör John Glenn’in NBC’de yayınlanan “Frasier” adlı programdaki canlı yayın konuşması 2001- NBC

GEMINI VE MERCURY UÇUŞLARI: Nisan 1964’te , Kennedy Burnu’ndaki iki radar teknisyeni, Gemini Uzay kapsülünün iki UFO tarafından takip edildiğini açıklamıştır. Bundan önce, Ocak 1961’de, Burun’daki otomatik izleyici donanımının, Güney Atlantik yönünde uçan gizemli bir cisim tarafından kilitlendiği rapor edilmiştir.

Apollo astronotlarının UFO gözlem raporları hakkında daha fazla yazı okumak için aşarıdaki bağlantı adresine tıklayabilirsiniz.

kaynaklar :

https://www.hq.nasa.gov/alsj/

Apollo 17 AY Üssü Orjinal Fotoğrafı
Apollo Görevleri

Bu Yazıya Puan Ver

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında S3CMOD

Seçtiklerimiz :)

ABD, Merakla Beklenen UFO Raporunu Yayımladı

Geçen haftalarda UFO uzmanı Prof. Dr. Madhu Thangavelu’nun, ABD savaş pilotları tarafından kaydedilen UFO görüntüleri …