Anasayfa / ARKEOLOJİ VE TARİH / Britanya Dünya ve Hava Gizemleri Topluluğu Kapatıldı

Britanya Dünya ve Hava Gizemleri Topluluğu Kapatıldı

1991 yılında kurulan Britanya Dünya ve Hava Gizemleri Topluluğu geçtiğimiz günlerde telif hakları nedeniyle zorla kapatılmıştır.Yani 28 yıldan beri kapatılmayan bu topluluk hangi akla gizmet ediyorda bir anda kapatılıveriyor.Yoksa örtbas mı yapılıyor ? Birşeyler açığa çıktığı için mi örtbas, kapatılma prosödürleri uygulandı ? Bunların hepsi cevaplanamayan sorular içerisinde.

Sosyal Ağların Hata Vermesi ve Global Kesinti

Ayrıca ; Şu ayrıntıda gözümüzden kaçmadı, bu kurum 11.03.2019 tarihine kadar açıktı ve sonra 12.02.2019 tarihinde web sitesindeki tüm veriler silindi ve erişime kapatıldı.Daha sonra sosyal medyada bazı sıkıntılar baş gösterdi,bazıları giremedi,bazı kullanıcılara sosyal ağlar hata verdi.Bu kadar büyük bir teknolojinin hepsi aynı anda nasıl hata verebilir ? Hemde global,dünya genelinde .. Bu sosyal ağların sekmeye uğramasını bu topluluğun kapatılmasına bağlamak biraz pasif kaçabilir ancak bizim görüşümüz sadece olasılıklar arasında..
.

Başka kaynaktan alınan bilgi ise :
Kirişler Farnborough’un yıllarca yüksek UFO Nişan Alma ve yabancı kaçırma aktivitesine sahip olduğunu iddia ediyor ve bunun iddia edilen gizli tabana bağlı olabileceğini düşünüyor. Grup, yukarıda olduğu kadar yeraltının olduğunu ve uzaylılar, Ufolar, galaksiler arası savunma ve fütüristik uçuş gelişimini içerdiğini söyledi. Onların teorisi, site içinde “keşfettikleri” şifreli yabancı sembollere, istihbarat servisi whistleblower ifadelerine ve psişik araştırmacıların yanıtlarına dayanıyor. Yukarıdaki görüntü Qinetiq sitesi ve Aborijin sanat ve Farnborough uçan daire olduğunu

Web sitesi, 1991 yılında paranormal içine kar amacı gütmeyen bir çalışma grubu olarak kurulduğunu söylüyor. Dediler ki: “toplanan bilgilerini HQ’MİZE ileten bir aktif araştırmacı ağı kurduk. “Gerçeğin gazetecileri olarak, iş Ekibinin görevleri araştırma, görüşme, fotoğraf ve gazeteciliği içerir”. Ana araştırmacılarından ikisi, Başkan Kenneth Parsons ve ortağı Hilary Porter, “soruşturma” gerçekleştirdi ve yeraltı alanlarının kanıtlarının hükümet düdükçülerinden geldiğini söyledi. gizli üs için sigara içilen silah kanıtlarının binada ve yerinde şifreli işaretler olduğunu söylediler. Çift, sitenin yol sisteminin bir kısmının, üssün öneminin bir işareti olarak Avustralya’daki eski Aborijin resimlerinde tasvir edilen bir uzaylı gibi görünmesi için yapıldığı sonucuna vardı. Bunun üzerine binanın bir kısmının uçan daire gibi görünmesi için yapıldığını söylediler.

Rapor şunları söyledi: “Nevada’daki en gizli alan 51’de olduğu gibi ve on yıllar boyunca resmen “yok” olduğunu … ya da ” yok ” ortaya çıkarmak üzereysek (iddia edilmesi gerektiği gibi), o zaman hükümetimiz / ordumuz bizden korkacak hiçbir şey yok. Rapor Hükümet ihbarcı Chicksands düzenli olarak meslektaşları Farnborough Qinetiq altındaki yeraltı komuta merkezi arasında faaliyet gösteren bir nükleer savaşın olası sonuçları simüle de Subay ortaya koydu: “olduğunu söyledi. İfade kaynağı.

Web sitesindeki yazı :
Değerli Üyelerimiz, Britanya Dünya ve Hava Gizemleri Topluluğu’nu kalıcı olarak kapatmak zorunda kaldığımızı duyurmaktan dolayı üzgünüz.Son birkaç yılda, B.E.A.M.S.’e karşı telif hakkı ihlaliyle ilgili tarafımıza ve web sitemize endişe verici yasal iddialar getirilmiştir.İlk başta, fırtınayı olduğu gibi havalandırabileceğimizi düşündük, ancak işlemleri durdurmaya karar vermemize neden olan son saman 12 Mart 2019’da, ABD’nin yöneticisi tarafından bize sunulan ihtiyati bir yasal mektup şeklinde geldi. Keech-Freebury Arşivi, Walsall.Avukatlarımıza, bu suçlamalardan herhangi birine itiraz etmemiz veya kendimiz gibi kar amacı gütmeyen bir kaygı için yönetmemenin imkansız olacağı bir şey olarak ağır finansal “sonuçlarla” karşı karşıya olma riskini almamamız tavsiye edildi.Bu nedenle, sağlığımız uğruna ve tüm talep sahiplerine hitap etmek için en iyi seçeneğin B.E.A.M.S. sitemizi erişime kapattık.
BEAMS, adli fotoğrafçılık alanında önde gelen bir uzman tarafından incelenmek üzere (kendi kişisel algımız için bize yalnızca “ödünç vermiş) müşteri onayı olmadan 2 özel UFO fotoğrafı örneği sunduğunu itiraf ediyor.
Bunun bir gizlilik ihlali olduğunu kabul ediyoruz; Ayrıca, söz konusu sınavın sonuçlarından kaynaklanabilecek herhangi bir utanç için de üzgünüz.
Herkese bir kez daha özür dilerim.
İçtenlikle..
Resmi Web Sitesi : http://www.beamsinvestigations.org
.
Not : Çeviri hazır sistem kullanarak çevrilmiştir.
.
___________
English Text
.
Dear Members, we are sorry to announce that we have been forced to close the British Earth & Aerial Mysteries Society down permanently.
Over the last few years, a number of worrying legal claims concerning copyright infringement have been brought against B.E.A.M.S. and its website.
Initially, we thought that we could weather the storm as it were, but the final straw which made us decide to cease operations arrived on March 12, 2019, in the form of a cautionary legal letter which was served to us by the administrator of The Keech-Freebury Archive, Walsall.
We have been advised by our solicitors not to contest any of these accusations and charges, or risk facing heavy financial “consequences”, something that, for a non-profit-making concern such as ourselves, would be impossible to manage.
Therefore, we felt that the best option for the sake of our health, and to appease all of the claimants, was to shut the B.E.A.M.S. site down completely.
BEAMS admits that it submitted 2 examples of private UFO photographs without client consent, (which were only “lent” to us for our own personal perusal) for examination by a leading expert in the area of forensic photography.
We acknowledge that this was a breach of confidentiality; we are also sorry for any embarrassment caused regarding the results of said examination.
Sorry once again to everyone.

Bu yazıya puan verin

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında S3CMOD

Seçtiklerimiz :)

ABD, Merakla Beklenen UFO Raporunu Yayımladı

Geçen haftalarda UFO uzmanı Prof. Dr. Madhu Thangavelu’nun, ABD savaş pilotları tarafından kaydedilen UFO görüntüleri …