Anasayfa / Astroloji ve Burç / Astroloji ve Burçların Perde Arkası

Astroloji ve Burçların Perde Arkası

Dünyada büyü ve büyücülük kavramı çok geniş olup, eski şamanlara ve daha öncesine dayanmakta ve süregelmektedir.Bütün insanlar sürekli gizemleri, veya geçmişini,geleceğini merak etmiş, kurgulamış ve araştırmıştır.Çünkü biz insanlık tarihinde belli bir tarihe kadar gitmekte ve araştırmaktayız.

Anlamlandıramadığımız nesneleri,cisimleri,figürleri ve soyut, somut kavramları kafamızda şekillendirir ve sembolize ederiz.En önemli ve can alıcı noktamız burasıdır.Çünkü sadece dünya ve ezoterik yapı içerisinde ki geleceği,geçmişi görmek yorumlamak insanlığı komik , dayanaksız durumuna düşürecektir.Bunun önüne geçmek için, var olduğumuz ekosistem, ezoterik yapı,uzay ve gezegenleri harmanlayarak burç ve diğer akımları meydana getirmiştir.

İnsanlık tarihine baktığınız zaman; binlerce yıldan beri insan, evrende meydana gelen doğal olayları anlamaya çalışmış ve bu olayları açıklamak amacıyla çeşitli etkinlik alanlarını geliştirmiştir.Uzay dediğimiz evrende herşeyi açıklamak,tercüme etmek güç olacağı için ezoterik yapıları geliştirmişler ve kullanmışlardır.

Dolayısıyla bu yapıların harmanlanması, ve insanların önüne sergilenmesi, fal bakılması ve diğer yorumların yapılması son derece itici bir şekilde baskı yaratmaktadır.Gerek zihinsel, gerek ruhsal, gerek ise psikolojik travma etkilerine maruz kalınmaktadır.

Bir astroloji uzmanının,  halk arasında “falcılığın” psikolojik etkileri kötü yönde etkilemektedir.Bir kişinin falcığa yada astroloji uzmanına kendisi hakkında yorumlaması, gelecek ve geçmişi irdelemesi, fal baktıran yada yorum isteyen kişi için büyük bir tehlike yaratmaktadır.Çünkü gelecek ve geçmiş biz insanlar için soyut kavram taşımaktadır.Ne geçmişe, nede geleceğe gidebiliriz.Gelecek ve geçmiş hakkında falcıdan yorum almak o kişinin kafasında dönüşü olmayan bir karadelik meydana getirir.Artık hep o yöne doğru gitmek isteyecek ve hep o yönde kurgulayacak ve şekillendirecektir.

Astroloji Uzmanı Dedi Baktıkları Hep Çıktı

Bir fal baktırırsınız yada bir yorum istersiniz bir uzmandan,hep çıkar dedikleri.Oysa ki siz gündelik bir soru sorarsınız, genel bir soru sorarsınız.Oda size genel ve gündelik bir cevap verir.Aslında ortaya bir cevap atılır veya yorum atılır %50 tutar yada o maksata çekmeye çalışılır.
Örneğin ; ilerde evlenebilecekmiyim ?
Cevap yorumlama : Son günlerde birisini takip ediyorsunuz,sizi bir bayan bekliyor yada bay bekliyor.İlerde mutluluğa adım atacaksınız.Sizin son aşkınız olacak. gibi gibi. Gördüğünüz gibi orraya bir tanı “olta” attık ya tutar ya tutmaz, ya çelişkilendirilir, yada çelişkilendirilmez.

 

Astrolojide Programcılık ve Yazılım

Bir çok astroloji uzmanı yada halk arasında “falcı”lar bazı programları ve internet sitelerini kullanmaktadırlar.Doğum tarihiniz,Adınız,yaşınız, doğum yeriniz. vs gibi bilgileri girdikten sonra sizin önünüze sizinle ilgili fal veya kısas çıkmaktadır.Bazı siteler kişilerin sosyal ağlarını taramakta ve veri çekmektedir.Bu tür programlar yada yazılımlar sadece bir kopya’dır.Kötü yönde tanılar sizin yaşantınızı engeller.Dünyaca ünlü internet siteleri ve yerli internet siteleri bulunmakta.Ben hiçbirisini yazmayacağım.Çünkü bu tür siteler sizin düşünceleriniz ve hisleriniz ile oynamayı hedefler.Ayrıca yine bu tür siteler,yazılımlar sizin kişisel dökümanlarınızı ele geçirmek için kurulmuş bir sniffing’dir.Yani kısaca sizin tüm bilgilerinizi ele geçirebilecek bir saldırı türüdür.

Umarım anlatabilmişimdir.Beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın sevgilerle..

Astronomi ve Astroloji insanlık tarihi kadar eskidir. Her ikisi de Babilliler tarafından 3000 yıl önce gelişmiş ve yapılandırılmıştır.Yunanlılar tarafından Eski Mısır teknik ve taktikleri ile birleştirilerek “MS.150 Tetrabiblos” Adında bir kitap yayınlamışlardır.

Olağanüstü iddialar olağanüstü kanıtlar gerektirir. -Carl SAGAN

Bu yazıya puan verin

0

User Rating: 5 ( 1 votes)

Hakkında Halil Can Özdemir

Seçtiklerimiz :)

Netflix : Çok Gizli UFO Projeleri Belgeseli Yayında

Netflix‘in yeni UFO belgeseli olan Top Secret UFO Projects: Declassified ya da Türkçesi ile  Çok Gizli UFO …