Anasayfa / UFOLOJİ / Tüm İnsanlar UFO’lara İnansaydı Ne Olurdu ?

Tüm İnsanlar UFO’lara İnansaydı Ne Olurdu ?

Bu konu başlığı bir belgesel izleyince birden aklıma geldi.Ne zaman bir konu hakkında belgesel izlesem, izlediğim belgesel hakkında bir fikir,konu,başlık gelir.Şimdi ise aklıma gelen başlık;  “Tüm İnsanlar UFO’lara inansaydı Ne Olurdu ?”

Her zaman birşeyler hayal etmişizdir, ve hayal ettiğimiz resimler,figürler,bilim ve teknoloji hollywood filmlerinde işlenmiş ve konu almıştır.Aslında bizlere çok ciddi mesajlar,bilgiler vermektedir.Çünkü izlediğimiz film,dizi,belgeseller işin arka tarafını tetiklemekte ve canlandırmaktadır.Bize bilim kurgu gibi gelen tüm aktarımlar aslında gerçeğe açılan bir kapı olarak karşımıza çıkıyor.

Tüm İnsanlar UFO’lara İnansaydı Ne Olurdu ?

Tüm insanların UFO’lara inanmasından önce ilk kendimize inanmalı ve güvenmek olduğunu söylemeden geçemiyeceğim.

Eğer bütün insanlar UFO’lara inansaydı bilinç değişir,farklı bir enerji akımına geçer ve onlarla birlikte yaşam sürerdik.

Kapatalizm çökecek,mevcut paradikma ve ego,hırs, diğer tüm negatif etkenler ortadan kalkacak dünyamızı pozitif kolektif bilinç formu hakim olacak ve yaşantımız boyunca barış içinde yaşayacağız.Tıpkı Star Trek, solo star wars,vb filmler gibi..

Onlar hep varlardı..

En ilginç olanı ise nedir biliyor musunuz ? Yaşadığımız tarih boyunca aslında UFO, sözün kısası dünya dışı yaşam formları dünya gezegenimizde varlardı ve yaşantımız boyunca bizimle beraber birlikte yaşam sürdüler.Gerek gizemli gerekse gözümüzün önünde..Bunu da nerden çıkarttın ! diyebilirsiniz.Ancak unuttuğunuz bir nokta var, oda tarihe hiç göz gezdirmediğimizdir.Biz insanlar geçmiş tarihe baktığımızda savaşlar,ve ezoterik olayları görür ve okuruz.Bunlar dışında bizim ilgimizi çeken şeyler çoktur.Ancak bizi bizden daha yakın olan dünya dışı dostlarımızı görmezden gelir yada inanmak istemeyiz.Bunları sürekli ezoterik yapılarla ilişkilendiririz.Çünkü bu bizim doğamızda vardır, işte bu yüzden önümüzdeki gerçek yaşamın oluşumunu, akışını görmezden geliriz.

Şimdi ben bunu söylerken aklıma “the x files” dizisindeki “Dana Scully” karakteri aklıma geldi.Bir Tıp bilimci, doktor kadın UFO’lara inanmazdı.Bunu sürekli bilime yada eski tarihe dayatmak isterdi.Ancak ne kadar gördüyse içindeki inanç sistemi ve baskı onu inanmaktan alıkoyardı.Bazı kişiler de böyledir ; Ne kadar göstersenizde doğma inançları o dürtüyü baskılar. Kendi kısa bir anımdan size aktarmak istiyorum;
Bir şirkette güvenlik görevlisi olarak çalışıyordum ve halen daha öyle, o zaman açık alanda bir yerde görev yapıyordum.Görev yaptığım esnasında da orb görmüştüm,(orb ana gemiler yada taşıyıcı gemilerden çıkan gözlem küreleridir.)
O anda devriye arkadaşıma göstermiştim
Ben :Bak bu yavaş uçan şey ufo olabilir mi ?” diye bir soru yönelttim arkadaşıma.
O      : Görev arkadaşım ise ; “O taştır” diyerek tarihe klişe geçecek cevap vermişti.

Demek istediğim ise şu ; “Akıl hazır değilse, göz görmez

Arthur Schopenhauer söyleyişi :

“Tüm gerçekler üç aşamadan geçer. Önce alaya alınırlar ; sonra kendilerine şiddetle karşı çıkılır; ve son olarak ise doğruluklarının çok açık olduğu ilan edilir.”
  – Arthur Schopenhauer

Bu yazıya puan ver

0

User Rating: 5 ( 1 votes)

Hakkında Halil Can Özdemir

Seçtiklerimiz :)

Cattle Mutilations – Uzaylıların Hayvan Kaçırma Olayları

Mutilation terimi, anormal bir şekilde, açıklanamayan bir nedenden olan hayvan ölümlerini tarif etmek için kullanılır.Bu …