Anasayfa / Gizli Dosyalar (X-Files) / Londra’da Uçak Uçuşları Neden İptal Edildi ? İşin Perde Arkası ve Sırları

Londra’da Uçak Uçuşları Neden İptal Edildi ? İşin Perde Arkası ve Sırları

Geçtiğimiz günlerde İngiltere‘nin başkenti Londra‘da uçak uçuşları iptal edilmişti.Peki hava açıkkan ve hiçbir sebep yokken uçuşlar niye iptal edilmişti ? İşte haberin ve yazının devamı..

CNN HABERİ

İngiltere’nin başkenti Londra’daki Gatwick Havalimanı üzerinde izinsiz uçurulan drone’lar nedeniyle kriz çıktı. 2 drone yüzünden uçuşlar iptal edildi 72 bin yolcu mağdur oldu.

Londra Emniyetinden yapılan açıklamada, Gatwick Havalimanı sınırlarında izinsiz uçurulduğu tespit edilen 2 drone’nun hava trafiğinin aksamasına sebebiyet verdiği, ertelen uçuşlar nedeniyle 72 bin yolcunun mağdur olduğu belirtildi. Açıklamda, devam eden incelemler nedeniyle bazı uçuşların yarın da ertelenebileceği de ifade edildi.

İngiliz ordusunun hava araçlarını uçuran kişileri bulmaya dönük soruşturmasında ve benzer olayların yinelenmesinin önüne geçilmesinde polise destek vereceği açıklandı. Dün geceden bu yana uçuşların askıya alındığı havalimanına bugün inmesi gereken bazı uçaklar, kentteki diğer havalimanı olan Heathrow’a ve başka ülkelerin havalimanlarına yönlendirilmişti.

İddalara göre kaynaktan alınan bilgiler..

İddiaya göre 2 drone yüzünden 72 bin yolcu madur oluyor, 246 Uçuş iptal ediliyor ve hatta uçuşlar sonraki güne kadar aksıyor yapılan tek açıklama ise 2 drone’nun hava trafiğinin aksamasına neden olduğu ve ORDU (askeriyeninde işin içine karıştığı) ? baktığımız zaman profesyonel drone’lar Maksimum 7 KM Minimum 3 KM uçuş mesafesinde uçurulabilirken buda demek oluyor ki hava alanının içerisinde zaten drone’ları uçuranlar neredeyse ,hal böyleyken günümüz teknolojisi ile nedense drone‘ları uçuranlar yakalanamıyor? hemde bu kadar kısa mesafe içerisinde,şimdi bütün bunları düşünüp hesaba kattığımızda yaşanan bu olaya sadece basit plastik rüzgarla savrulan uçurulamayan drone mu sebep oldu? diye düşünmek ne kadar mantıklı ? diye sorgulamak bir yerde dursun,olayın UFO’lar ile ilgisi olduğunu düşünenler çoktan oldu bile mantıklı ve normal olarak.

Not: Bu arada drone’ların iki gün boyunca tek bir fotoğrafını bile henüz çeken olmadı nedense ? sizce niye? hemde günümüz teknolojisi ile ? İki gün sonra çekilecek fotoğraflar mi ? şu saniyeye kadar hala ortada yok ama ! sonraki için mi? işte onun adı ( COVER UP!) örtbas oluyor AÇIKÇA

Kozmosun Gizemleri Yorumu

Gelinen bu güne kadar hiçbir zaman için, drone gibi rasyonel önemsiz konulara ordu bakmamıştır.Ordu bu işler için asla koşturmaz, ihbar gelse bile polis,özel güvenlik gibi yerlere bildirilir.Ordunun karışabileceği özel durumlar,sıradışı,gizemli,ve açıklanamayan işler arkasında koşturur ve iş yürütür bunun da takibini yaparlar.Zaten ordudan emekli olan subayların bizzat anlatımları,açıklamaları mevcuttur.Bunun en güzel örneği Ağrı‘ya düşen UFO’dur.İkinci örnek roswell’dir.Varginha’dır..Sadece 2 drone için bu kadar uçuşu iptal edemezsiniz, iptal etseniz bile bu olayın çözülmesi, normal bir durum ve akışına girmesi 1 saat bile sürmez.

 

Yararlanılan Kaynaklar:
https://www.express.co.uk/news/uk/1061874/Gatwick-Gatwick-Airport-Gatwick-closed-Gatwick-flights-Gatwick-latest-drone-TalkRadio-UFO

https://www.cnnturk.com/dunya/londrada-drone-krizi-246-ucus-iptal-edildi

https://www.heart.co.uk/news/gatwick-airport-closed-drones-flying-disruption/

Bu yazıya puan ver

0

User Rating: 5 ( 1 votes)

Hakkında S3CMOD

Seçtiklerimiz :)

Cattle Mutilations – Uzaylıların Hayvan Kaçırma Olayları

Mutilation terimi, anormal bir şekilde, açıklanamayan bir nedenden olan hayvan ölümlerini tarif etmek için kullanılır.Bu …

Hide picture