Anasayfa / UFOLOJİ / Uçan Daireler İçin Görüş Bildiren Ünlü İsimler

Uçan Daireler İçin Görüş Bildiren Ünlü İsimler

Uçan Daireler İçin Görüş Bildiren Ünlü İsimler

Ufo’lar ve Uzaylılar için dünyanın birçok yerinde önemli görevlerde bulunmuş bilim adamları ve kişiler çeşitli açıklamalar yaptılar.Onlardan bir bölümü burada yayınlıyoruz.Çünkü bu konu hakkında görüş bildirenlerin açıklamaları hala kabul edilmektedir.

Beyaz Rusya Bilimler Akademisi Başkanı Doktor Kupreviç :

“İnsanlarıyla temas etmeden Dünya’yı araştıran uzayın derinliklerinden gelen varlıklar olabilir.Onların zeka gelişmeleri öyle yüksektir ki ,bizler, mağara insanlarına göre ne durumda isek ,onların yanında bizlerde öyleyiz.”

Profesör Doktor Hermann Obert:

Von Braun’un hocası ve ünlü füze bilgini: “Uçan Daireler insan eliyle yapılmamıştır.Bugün biz bu cisimlerin uçtuğu gibi uçabilen makineler yapamıyoruz.Erich Von Daniken’in çalışmaları başarı vaad ediyor.Daha öncede zaman zaman Planetimize başka yıldızlardan ziyaretçilerin gelmiş olma ihtimali üzerinde durulmuştur.Ancak önümüzdeki çalışma serisinde bunun ispatı yoluna girilmektedir.Gerçekten bugün bile bundan 5-10 bin sene önce  ve hatta daha önceleri dünyamız üzerinde en az bizimki kadar bilgilere sahip yaratıkların yaşamış oldukları ispat edilmiş sayılabilir.Daniken’in buldukları dünya üzerinde gelişmiş bir ırkın yapmış olamayacağına dair bir çok delilleri ortaya koymaktadır.Çünkü böyle bir ırk dünyanın o devirindeki kültür seviyesinde yabancı düşer.Benim için Piri Reis‘in yüzlerce senelik haritaları en önemli ispat belgeleridir.Uçak meydanları uçaklar için yapılmış işaretler ve başkaları,bazı teşhis edilemeyen uçan dairelerin de büyük bir ihtimalle yabancı  alemlerden gelen gemileri olması düşüncesi de yanlış bir tasavvur değil.”

Dr.Walter Riedel. V-1 Füzeleri Rampası Peenemünde Üs Müdürü: “Uçan Dairelerin Venüs gezegeninden geldiklerini sanıyorum,UFO’lar Ayın dünyadan görünmeyen yüzünü bir üs olarak kullanmaktadır.”

Albert M.Chop. Amerikan Hava Kuvvetleri Haber Alma Dairesi Başkanı: “Bu husus kesinlikle bellidir.Uzaydan gelen yaratıklar tarafından gözlenmekte ve kontrol edilmekteyiz.”

Edwart J. Ruppelt. Amerikan Hava Kuvvetleri Eski Komutanı: “Uçan Daireler gerçektir.Hakikatleri gizlemek dünya insanlarına hiçbir şey kazandırmayacaktır.”

Jean Claude Ribes. Fransa Meudon Gözlemevinde Politeknisyen ve Astrofizikçi: “Uçan Daireleriyle bizi ziyarete gelen varlıklar,gerçekten bilimsel ve peşinen red edemeyeceğimiz aklı bir varsayımı meydana getirmektedirler.”

Amiral Delmer Fahrnex. Amerikan Deniz Kuvvetler’inden: “Güvenilir raporlardan anlaşıldığına göre Uçan Daireler Müthiş bir süratle dünya atmosferine girmektedirler.Bu araçlar akıllı varlıklar tarafından yönetilmektedirler.”

Viaçeslav Zaitsev. Rusya Bilimler Akademisi Araştırmacısı: “Bütün toplumların mitolojileri daimi olarak göklerden gelen insanlarla ilgili olarak anlatılmaktadır.Yakın zamanlarda Tibet Yazmalarının keşfi 12.000 yıldan beri fezadan uzay gemilerinin yeryüzüne geldiğini ispatlar.Yugoslavya’daki fresklerde,meleklerinde uzaylılara benzemesi bu iddiayı doğrulamaktadır.”

Profesör Suat Plevne. Metapsişik Tetkiler ve İlmi Araştırmacılar Derneği Üyesi: “Uzay (realitesi-gerçeği) bir hakikattır.Bütün dinler onların bilgisiyle doludur.Kur’an’da yirmiden fazla gizli ve aşikar atıflar yapılmıştır.Uçan daireler hakikattır.”

Albay Gernord Darnbly. Norveş Hava Kuvvetleri’nden : Uçan Daireler fırlatılan gözlem disklerinden biri 1955 yılında Norveç Hava Kuvvetleri tarafından düşürülmüştür.Albay Gernord şu açıklamada bulunmuştur: “Bu alet yeryüzünde inşa edilmemiştir.Onun yapısında kullanılan meteryaller,araştırmaya katılmış uzmanların hepsinde bilinmeyen maddedir.”

Dr.Anthony Hewish. Cambridge Üniversitesinden: “Arz dışı bir hayatın varlığını inancına katılıyorum.Galaksimiz içinde yer almış bulunan korkunç sayıdaki yıldızlar içinde sadece bizim dünyamızda hayatı aramak biraz tuhaftır.”

Carl Gustav Jung. Psikolog: “UFO olayını salt ruh bilim açısından açıklamak imkansızdır.Uçan Daireler fizik kanunlarına uymuyor,ağırlık nedir bilmiyor ve görünüşe göre insana yakın pilotlar tarafından yönetiliyor.Bu makinelerin yapımı,bilgilerimizi kat kat aşan bilimsel bir tekniğin örnedğidir.”

Prafesör Alexei Kazantsev. Sovyetler Bilimler Akademisi’nden: “Bu mağara duvarlarında bulunan resimler binlerce yıl önce dünyamızı ziyaret eden tanımadığımız yartıkları gösteriyor.Bunları araştırıp tartışmak,üzerlerinde çeşitli yorumlar yapmak gerekir.Varlıkların kabul etmemek için hiçbir nedenimiz yoktur.

Bu açıklamaları bilim adamları ve önemi görevlerde bulunmuş kişiler yapmıştır.Örnekleri çoğaltmak mümkündür.Hepsinin ortak noktaları UFO ziyaretlerinin binlerce yıldır yapılmış olmasını söylemeleridir.Özellikle Amerikan önde gelen bilim adamları Uzayda hayat konusuna inandıklarını ileri sürerken,çeşitli teorilerde ileri sürmektedirler.Colorado Üniversitesi Astronomi Kürsüsünden Profesör Doktor S.Franklin: “Diğer planet sistemlerinde zeka sahibi canlıların bulunması imkansız sayılamaz.Onların şimdiye kadar dünyamızı bir çok kez ziyaret etmiş olmaları oldukça normaldir.Bu gibi ziyaretler bugün bizim ulaşmış olduğumzu teknolojik seviye ile başarılamaz.Fakat uzmanların belirttiklerine göre,başka planetlere seyahat sorunu gelecekte başarılabilir.Kültür düzeyi bakımından bizden en az  1milyon yıl ileride bulunan planetler gerçekten vardır.Ve onlar hiç kuşkusuz,bugün bizim düşüncelerimiz enerji şekillerinden yararlanmaktadırlar.”

 

Bu yazıya puan ver

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında S3CMOD

Seçtiklerimiz :)

Cattle Mutilations – Uzaylıların Hayvan Kaçırma Olayları

Mutilation terimi, anormal bir şekilde, açıklanamayan bir nedenden olan hayvan ölümlerini tarif etmek için kullanılır.Bu …