Anasayfa / GENEL / FBI Dosyalarında Alman UFO’ları

FBI Dosyalarında Alman UFO’ları

FBI Dosyalarında Alman UFO’LARI

 

Almanya’yı işgal eden Amerikan ordusunun ilk hedefi Almanların sahip oldukları gizli silahları bulmaktı.ve onları üreten bilim adamlarının ABD’ye götürülmesi emrini almışlardı.Bu emri kısa sürede yerine getirildi,çünkü Rus’lar da aynı düşünceler içerisindeydi.Kısacası Amerika’nın uzay çalışmalarının başladığı tarihi Mayıs 1945 olarak gösterebiliriz.

 

The FBI Files (FBI Dosyaları) adlı kitabın yazarı Nicholas Redfern’e göre UFO’ların dünyadışı araçlar olmayıp,radikal Alman teknolojisine dayanan dünyevi uçan araçlar olduklarıdır.Bu araçlardan bir kısmının, 2.Dünya savaşı’nın bitimine yakın Amerika’lıların  ve Sovyetler’in eline geçtiği iddia edilmektedir.

Naziler yenilgilerine az bir zaman kala UFO teknolojisinde bir hayli ilerlemiş ve hatta müttefik güçlere zor anlar yaşatmışlardı.27 Mayıs 1954 tarihli bir cıa raporunda bu konuda şu bilgiler veriliyordu:

“Yakın zamanda bir Alman gazatesinde ünlü Alman mühendis ve uçak uzmanı George Klein‘la bir mülakat yayınladı.Klein ,1941-1945 yılları arasında yapılan bir Uçan Daire deneylerinden bahsetmişti.Onun anlattıklarına göre, 1945 yılında ilk pilotlu uçan daire havalanıp 2092 km saat sürate 3 dakika içerisinde ulaşmıştı.Bu başarılı deneye üç aşamalı olarak varılmıştı.Miethe tarafından dizayn edilen disk şeklindeki araç,41.15 metre çağında idi ve hiç dönmemişti.Diğeri Habermohl ve Schrievet tarafından dizayn edilmişti ve oldukça  büyük döner bir halkaya sahipti.Bunun ortasında Stasyoner, yuvarlak  bir mürettebat  kabini bulunuyordu.Sovyetler Prag’ı işgal ettiğinde,Almanlar “Uçan Daire” projesine ait en küçük izi bile yok ettiler.Habermohl ve asistanlarıından ise hiçbir bilgi alınamadı. /Belki de sahip oldukları uzay gemisi ile Antartika’daki gizli üslere gitmişlerdir. Schriever ise yakın zamanlarda Bremen’de öldü.Breslau’da Sovyetler,Miethe tarafından yapılmış olan uçan dairelerden bir tanesini ele geçirmeyi başardılar.Miethe’nin Fransa’ya kaçtıktan sonra halen ABD’de yaşadığı bildirilmektedir.

Buna benzer bir olay da İngiliz raporlarında yer alır.1957 yılında İngiliz Havacılık Bakanlığı tarafından serbest bırakılan (ingilizlerin 30 yıllık gizlilik yasası vardır) vegizli olarak tasnif edilen iki sayfalık bir belgede rastlanmaktadır.Bu belgeye göre Alman Uçan daireleri 12 bin metre yüksekliğinde 2012 km/saat sürat yapabiliyorlardı.

7/8 Kasım 1957 1957 tarihli bir FBI raporunda şunlar anlatılıyordu.(Şahit ismi sansür edilmiş) 19 şubat 1926’da Polonya’da  doğdu.1942 yılında Polonya’dan  savaş esiri olarak Berlin’in doğusundaki Gut Alt Golsen’e getirildi.Burada 2’inci Dünya Savaşı bitimine kadar kaldı.Freiburg’daki bir tekstil fabrikasında çalıştı.Şahide göre 1944 yılında ,Gut Alt Golsen’in kuzeyine yakın mesafede bulunan bir havaalanının yakınlarında çalışırken,bindikleri traktör aniden durdu.Büyük bir elektrik jenaratörnün sesine benzer bir ses duymalarına rağmen,ortalıkta hiçbir makine veya araç görmemişlerdi.Birden bir SS gardiyan ortaya çıkarak, traktörün Alman sürücüsü ile kısa bir konuşma yaptı.Bundan sonra traktörün motoru normal olarak çalışmaya başladı.Takriben üç saat sonra aynı bölgede, 92-138 metre uzaklıkta ve 15 metre yükseklikte dikine yükselen bir cisim görüldü.Bu araç  daire şeklinde,69-92 metre çapında,427 metre yüksekliğinde ve koyu gri renkliydi.

8 Haziran 1967 tarihli bir FBI raporunda, Miami,Florida da bir FBI bürosunda eski bir Luftwaffe (Alman Hava Kuvvetleri) mensubundan Nazilerin uçan daireler yaptığını öğrenildiği belirtiliyordu.FBI raporunda şunlar yazıyordu: “26 Nisan 1967’de (Kaynak adı yok) FBI’ın Miami ofisine gelerek 1944’ün Kasım ayında fotoğrafını çektiği bir UFO ile ilgili şu bilgileri vermiştir.”

1943’te Alman Hava Akademisini bitirdikten sonra bir Luftwaffe mensubu olarak Rus cephesinde görevlendirilmişti.1944’ün sonlarına doğru bu görevden alınarak,Avusturya Kara Ormanlar’daki “ÇOK GİZLİ” bir projede çalıştırılmak üzere,test pilotu olarak atanmıştı.Bu zaman esnasında fotoğraftaki aracı gözlemlemişti.ARaç tabak şeklinde,6.40m Çapında,radyo kumandalı idi ve aracın dış kısımlarının etrafında jet motorları monte edilmişti.Pilotun ifadesine göre dış kısım,merkezindeki stasyoner kubbenin etrafında dönüyordu.Onun görevi bu cisimle uçarken fotoğraf çekmekti.Pilot 7000 metrede çektiği bir fotoğrafı negatifini gösterebileceğini söylüyordu.Negatifin bir xeros kopyası son  sayfaya iliştirilmiştir.Ayrıca pilotun hayatını riske atarak çektiğini söylediği  bir hangara park edilmiş vaziyette duran daire bir cismin fotoğrafı da iliştirilmiştir.

Pilota göre ,yukarda belirtilen uçan aracın dizaynı ve yapımı nerede olduğunu bilmediği,bir Alman mühendis tarafından yapılmıştı.Pilot savaş bitiminde müttefikler tarafından tutuklanmıştı.Ona göre,bu uçan cisimle ilgili sırlar müttefik güçlerin eline geçmişti.O, bu uçan cisimleri en az  bir Amerikan  B-26 uçağının düşmesinden sorumlu olduğunu söylemişti.

FBI kayıtlarından elde ettiğimiz bilgilere göre Nazilerin 1940’ların sonlarında UFO teknolojisini kullandığını görüyoruz.Peki gerek ABD gerekse Rusya bu UFO‘ları neden kullanmıyorlar ? Bugün NASA uzaya gemi göndererek hedef mi saptırıyor acaba ? Çünkü bir Challenger 2003’te düştü.2005 Temmuz ayında uzay istasyonuna gönderilen Challenger ise dökülerek uzaya gitti.Orada tamir edildi ve dünya ya zorlukla dönebildi.Acaba dünyanın diğer devletlerini korkutmak için mi açıklamıyorlar ? Ya da Uzaylılardan aldıkları bilgilerin bilinmesini istemiyorlar mı ? Tüm bu soruların çıktığı tek kapı ise Almanya’yı gösteriyoruz.

Peki o zaman şunu da düşünmek gerekir ! Almanlar Bu UFO Teknolojisine Nasıl Sahip Oldular ? Sakın bunları deneyler yaparak buldular falan demeyin,bir yanda dünyanın en kanlı savaşı sürüp gidiyor.Almanlar bir sürü cephede savaşıyorlar,bir yandan da bu gizli silahların ve uzay gemilerinin yapımı ile uğraşıyorlar.O zaman bu bilgilerin dünyadışı akıllı varlıklardan alınması ihtimalini unutmamak gerekiyor.Almanya’yı yöneten Naziler II Dünya savaşını başlatmasalardı veya birkaç yıl sonra başlatsalardı o zaman dünyanın tek süper gücü vardı o’da Almanya idi.Amerika’yı bile yerle bir edebileceklerdi.Füze teknolojininde de ileri gittiler ve hatta Amerikan doğu kıyısındaki şehirleri New York ,Washington gibi bir çok yeri Almanya’dan gönderecekleri balistik füzelerle vurmak üzere idiler.Amerika savaşı son dakikada kazandı.Böylece Almanya’nın yerini aldı.

Bu arada kaçıp gizli üslere giden ve UFO teknolojilerini geliştiren Alman grubunun olduğu da bir çok belgelere göre ortaya konuluyor,ve varlıklarını büyük bir güç olarak sürdürüyorlar.Amerika da bunu biliyor ama birşey yapamıyor.

Hatta bu konunun sinema sektöründe büyük yankı uyandırmış ve,  İron Sky Film’i çekilerek anlatılmak istenmiştir.

 

 

Kaynak : Amerikanın uzay sırları

Bu yazıya puan ver

0

User Rating: 0.75 ( 1 votes)

Hakkında S3CMOD

Seçtiklerimiz :)

ABD, Merakla Beklenen UFO Raporunu Yayımladı

Geçen haftalarda UFO uzmanı Prof. Dr. Madhu Thangavelu’nun, ABD savaş pilotları tarafından kaydedilen UFO görüntüleri …