Anasayfa / Metafizik / Astral Bedenin Fiziki Bedenle Olan İrtibatı

Astral Bedenin Fiziki Bedenle Olan İrtibatı

ASTRAL BEDENİN FİZİKİ BEDENLE OLAN İRTİBATI

Fiziki ve astral bedenler oluşumlarındaki maddeler açısından birbirlerinden çok farklı olup, fiziki beden fiziki plana, astral beden de astral aleme aittirler. Şuur kütlesi, fiziki bedende toplandığı zaman, sadece fiziki alemi fark edebilmekte, astral alemi algılayamamaktadır. Şuur kütlesi astral bedende top-landığı zaman ise sadece astral alemi farkedebilmekte, fiziki alemi algılayamamaktadır. Öyle görünmetedir ki, belirli şartların oluştuğu özel durumlarda, bu iki halin arasında, iki planın da kısmen algılanabildikleri diğer haller de mevcuttur.
Bu hallerin yaşanmasına en önemli etken hepimizde bulunan fakat hepimizde su üstüne çıkmayan Durugörü, Telepati, Aslral Seyahat, Psikometri ve benzeri Duyular Dışı Algıla-malarf mızdır. İşte Astral Seyahat da özellikle ruhsal dünyanın gizemli kapılarını aralamada önemli işlevlerde  bulunmuştur. Örneğin ruh ve beden ilişkisinin nasıl gerçekleştiğine dair önemli ipuçlarının  yakalanmasına sebebiyet vermiştir.
Kendiliğinden ya da belirli metodlarla astral seyahati gerçekleştirmiş olanlar, astral bedenin  fiziki bedene bir kordon ile bağlı olduğunu farketmişlerdir.. Bu olağanüstü tecrübeyle karşılaşanlar  kordonu genellikle şu şekilde tarif etmişlerdir:
“Elastiki bir ip, elastiki bir kablo, bir ışık sütunu, gümüş ı enginde bir ışık, duman gibi kordon,
esrarengiz bir tesir akımı
Genellikle bu kordona Parapsikoloji’de “gümüş kordon” ilen ir . Astral Seyehat sırasında ne kadar uzaklara gidilirse gidilsin bu kordonun kopması mümkün değildir. Bu kordon geniş bir frekans aralığında korkunç bir hızla dönen ve titreşen moleküller kütlesidir.
Fiziki bedenden dublenin ayrışması esnasında; bu ayrışmanın niteliğine bağlı olmak üzere, şuurumuz ya bu duble vasıtasıyla sadece fiziki sahalara nakledilir ya da şuurumuz yavaş yavaş astral sahalara doğru kaymaya başlar.

Bu yazıya puan ver

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında S3CMOD

Seçtiklerimiz :)

Echelon Sistemi Nedir ? Nasıl Çalışır ?

Beyaz saray’a bağlı, CİA gibi gizli bir kuruluş olan ulusal güvenlik ajansı NSA‘nın, başta telefon …