Anasayfa / Kozmosun Gizemleri / YOUTUBE / UFO Nedir ? ORB Nedir ? Tüm Soru ve Cevaplarıyla

UFO Nedir ? ORB Nedir ? Tüm Soru ve Cevaplarıyla

📄 Orb’lar ikiye ayrılır;
1.) Paranormal sınıfına ayrılan belirlenemeyen türler toz tanecikleri gibi hızlı hareket eden küreler.
2.) DDV’ler yani dünya dışı varlık türleri, bu orbların dünya teknolojisine uymadığı gözlemlenmiş ve değişken şekilleri ile birlikte normal olmayan hareketler sergilemesi ufoloji literatüründe yerini almıştır.Bu orb türlerinin ana gemiden çıkan gözlem küreleri olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra bu gözlem küreleri atom altı maddeye hakimdirler.Ayrıca bu (orbs) küreler madde formundan ayrışıp enerji formuna girmektedirler.

Bildiğiniz gibi son günümüzde artan ufo olayları bazı kişilerin akıllarına şu soruları getirmiştir;

UFO nedir ? ORB nedir ? Ufolog nedir ? UFOLOJİ nedir ? gibi herkesin sıradan gördüğü bazı kişilerin içinse merak uyandırdığı bu sorular aslında bu sorularla iç içe yaşıyoruz.
Bilime ve teknolojiye uzak, gerçeğe yakınlar. Çünkü kullandıkları teknoloji bizim bilim teknolojisine çok yakın,dememi isterdiniz değil mi ? Oysaki öyle değil, yakını geçtim, onların kullandıkları teknoloji bizim teknolojimiz ile uzaktan bile alakası yok.Hal böyle olunca bizede sadece anlatmak düşüyor.

 

UFOLOJİ NEDİR ?

Ufoloji, UFO’ları inceleyen bir bilim dalı,yada kavram,diyebiliriz.

Peki UFOLOG NEDİR ?
Ufoloji ile uğraşanlara ise ufolog denir.

UFO Nedir ?

Aslında herkesin akıllarına  kazındığı ufo bir canlı yaşam, bir beden,form değildir .

Peki nedir bu UFO ?

Unidentified flying object yani Tanımlanamayan uçan cisim veya obje anlamına gelmektedir.
Nedense ufo dediğimizde birçok kişinin aklına yeşil küçük varlıklar gelir.Bunun sebebi ise 1995-1996 yılları arasında yayınlanan mars attack yani, Çılgın Marslılar gibi birçok film,kitap,dergi,gibi nedenler arasında olabilir.

ORB Nedir ?
ORB, Orb kelimesini birçok yerde duymamış olabilirsiniz aslında çok bilindik bir kelime değil,genellikle ufologlar bu terimi kullanır.Çünkü ufo dediğimiz, alt türevleri yada, meteryalize olarak sistematik işler başka bir anlamda

senkronize gider.ORB’un İngilizcedeki anlamı “küre” demektir.Pek çok kişi bu başlığı paranormal olaylara çekmektedir.Birçok bilim adamı bu konularda araştırmalar yapsada henüz açıklık getirmiş değiller.Bazı diğer kişiler ise, cin,melek,vb ilahi isimler takmaktadırlar. kazanabilmektedirler.Henüz dünya teknolojisi bu seviyeye gelmiş değilken.Halen meteoroloji balonu vb diyenlerde çıkacaktır elbet.İşte bu yüzden bu videoyu yapma gereği duyduk.Peki küreler uçar mı ? dediğinizi duyar gibiyim.

İsterseniz orbların nasıl hareket ettiğine bakalım. 😊

Gördüğünüz gibi bağımsız bir şekilde hava akımlarına gerek duymadan ve, havada hiçbir teknolojik aletlerin yapamadığı konvasyonel hareketler yapmaktadırlar.

Şekillerine göre üç gruba ayrılıyorlar:

  1. Ana gemiler
  2. Keşif gemileri
  3. Ve ORB lar

Peki Orb’ları Nasıl Görüntüleyebiliriz ?

Orbları gece veya gündüz görüntülemeniz mümkün. Kalbinizi açın, zihninizi açın,onları düşünün ve odaklanın, enerjinizi onlarla paylaşın ve hissedin.Varlıkları düşünün fotografınıza davet edin. Sonucuna şaşırabilirsiniz. Birçok dünya dışı uygarlık olduğu ve hepsi farklı frekansta titreştiğinden bir çok değişik renk ve şekilde orblar görülebilir.Önemli olan sizin iyi niyetli düşünceleriniz ve çağrışımlarınızdır.Çağrışımlar ne olursa olsun asla cevapsız kalmayacaktır yada ben böyle düşünüyorum.Sizin enerjinizi hissettiklerinde ve görmeye hazırsanız size görüneceklerdir.Gökyüzüne baktığınızda ummadığınız bir anda yıldız kayabilir.Fakat ; beyniniz bunu size normal bir yıldız kayması gibi gösterecek.Enerji akışının önünü kesecektir.Oysa yıldız kayması sadece birer işarettir.Sizi izliyor ve görüyorlardır.Çağrışımlarınıza devam edin ve iyice gözlemleyiniz.Burda en önemli ayrıntıya deyinmek isterim,gözlemlerinizi ormanlık alanda yada, şehirden ıssız bir yerde gözlem yaparsanız daha net sonuçlar elde edebilirsiniz.

ORB’ları Kaç Kişi Görüntüleyebiliriz ?

Tekil veya çoğul gözlem yapabilirsiniz,bunu deneyimleyebilirsiniz.Tekil yada çoğul gözlem yapmanız birşeyi değiştirmeyecektir.

Neden her fotoğrafta orb ve ufolar görünmez ?

Gözlem yapan bir çok kişi şu ifadeye yer vermiştir; sadece gerçekten inanan kişilere kendilerini gösteriyorlar.İkinci bir diğer ayrıntı ise çok ama çok hızlı hareket ettikleri için insan gözünün algılayamayacağı süratte yol alıyorlar.Eğer fotoğraf makinesi yada video kameranız var ise, enstantane manuel modda çekim yapmanızı öneriyoruz.
Eğer bu türde daha fazla video gelmesini istiyorsanız abone olmayı,beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın. 😊

 

 

 

Bu yazıya puan ver

0

User Rating: 4.65 ( 1 votes)

Hakkında Halil Can Özdemir

Seçtiklerimiz :)

Cattle Mutilations – Uzaylıların Hayvan Kaçırma Olayları

Mutilation terimi, anormal bir şekilde, açıklanamayan bir nedenden olan hayvan ölümlerini tarif etmek için kullanılır.Bu …