Anasayfa / Rüya Deneyimleri / BİLİNÇLİ RÜYA DENEYİMLERİ

BİLİNÇLİ RÜYA DENEYİMLERİ

Astral seyahat ve lucid rüya deneyimlerinin paylaşılacağı sayfamız hazırlanmaktadır.

Bu bölümde paylaşılacak deneyimler, tamamen gerçek kişilerin ulaştırdığı deneyimlerden düzenlenmektedir. Astral seyahat deneyimleri kişinin psikolojik durumuna ve bilinçaltına göre şekilleneceği için, bu bölümü okuyan arkadaşlarımızın mutlaka aynısını yaşayacakları hissine kapılmamalarını tavsiye ederiz.

Siz de kendi deneyimizinin isminizle ya da isimsiz olarak bu sayfada yer almasını istiyorsanız, İLETİŞİM bölümündeki mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Güncelleme ve yeni eklenen konular için Facebook sayfamız, Facebook grubumuz ve Twitter üzerinden sitemizi takibe alabilirsiniz.

Hakkında Gökhan Alpat

Yaklaşık 3 seneden fazla parapsikoloji ile uğraşıyorum sürekli olarak araştırmalar yapıp kitaplar okuyup ve egzersizler yaparak tecrübe ediniyorum.Elbette parapsikoloji hakkında her konuda bilgi sahibi olmasam da çoğu şeyi hemen hemen biliyorum diyebilirim.Bunun içinde Telekinezi,Psi Ball,Telepati,Çakralar ve Dengeleme,Enerjiyi Yükseltme Dengede Tutma, Rei ki,3.Göz,Astral Seyahat, Lucid Rüya, Meditasyon,Durugörü ve sayamadığım bir çok konu hakkında bilgi sahibiyim ve deneyimlerim de vardır sitemizde sizlerle beraber bilgi alışverişi yapacağız ve birbirimizi aydınlatacağız.