Anasayfa / UFOS ve ORBS / ORB’ları Nasıl Görüntüleriz ? UFO’ları Nasıl Görüntüleriz ?

ORB’ları Nasıl Görüntüleriz ? UFO’ları Nasıl Görüntüleriz ?

İnsanlar sadece belli bir frekans aralığında duyabilmekte ve görebilmektedirler. Işıksal “ufo-orb” varlıkları ise farklı bir frekansta titreşirler. Çok sayıda insan, sadece somut olana inandığından, ışıksal varlıkların olmadığını düşünüp, yoksayarlar. Bunun sonucunda bu varlıkların sundukları yardım elinin farkına varmadan, umutsuz bir yaşam sürerler. Spiritüel hiyerarşi, yüzyıllardır insanların görme ve duyma duyularının ötesinde farklı boyutlar olduğu konusuna dikkatleri çekebilmek için çalışmalar yapmaktadır.

Orbların daire şeklinde olmasının sebebi nedir ?
Bir Orb görüntüsü yakaladığınızda, siz ışık varlığın enerji alanını görmektesiniz. Işık beden veya merkabah normalde 6 köşeli yıldız şeklindedir. Varlık geliştikçe daire şeklini almaya başlar. Bu ise tamlığı ve bütünlüğü simgeler. Ayrıca küre diğer şekillerden daha yüksek bir enerjiye sahiptir ve enerji akışını kısıtlayacak köşeleri yoktur. İçindeki varlığı korur ve seyahati sırasında zarar görmesini engeller.

Neden her fotoğrafta orblar görünmez ?
Orblar sadece belli bilinç seviyesindeki fotoğrafçıların çektiklerinde belirirler. İnanmak ve o enerjiyi yakalamak işin anahtarıdır.Kaçıncı boyutlardan geldiğini bilmesek bile bu konuda bir çok blog sitesi 6.boyut, 5.boyut gibi adlandırmışlardır.Oysaki kaçıncı boyuttan geldiğini bilmediğimiz gibi hangi galaksiden ,hangi yıldız siteminden geldiğinide bilmiyoruz.Ancak ,insanlar ile dünya dışı zeki yaşam formları insanlar ile temas kurduklarını , eskiden günümüze kadar birçok belgede ve temasçılardan aldığımız bilgiler,gözlemler ile kanıtlanmıştır.Bu başlığı başka bir makalemizde kaleme alacağız.

Resimlerde Orblar yoksa o bölgede ruhani varlıklar yok mu ?
Hayır. Ruhani varlıklar her yerdedir. Bu fotografçının yanlış açıda olduğunu veya doğru bilinç seviyesinde olmadığını gösterir.

Orbları Nasıl Görüntüleyebiliriz ?
Kalbinizi açın, zihninizi açın,enerjinizi onlarla paylaşın ve hissedin.Varlıkları düşünün fotografınıza davet edin. Sonuca şaşırabilirsiniz. Birçok boyut bulunduğu ve hepsi farklı frekansta titreştiğinden bir çok değişik renk ve şekilde orblar görülebilir. Önemli olan sizin iyi niyetli düşünceleriniz ve çağrışımlarınızdır.
ORB ları Kaç Kişi Görüntüleyebiliriz ?
Kişi sayısının önemi yok aslında önemli olan baştada belirttiğimiz gibi inanmak.Düşünceler o enerji alanına akarsa tekil değil, çoğul gözlem yapmanızda mümkün olacaktır.Üzücü durum ise çoğul gözlem yaptığınız kişilerin arasında o nesneye inanmak istemeyen olacaktır.Bu duruma aldırış etmeyin ve gözlemlerinize devam edin.Kozmosun gizemleri olarak, bu konu hakkında yakın bir zaman içerisinde bir etkinlik yapmayı planlıyoruz.Zamanı geldiğinde bu etkinliği sizlere duyuracağız.Hepbirlikte orb gözlemlerini gözleyecek ve kayıt altına alacağız. 🙂

Evet, şimdi evinizdeki fotograflarınızı kontrol edin.Bugüne kadar çekmiş olduğunuz video ve fotoğraflarınızı izleyin, eğer çekmiş olduğunuz bir fotoğraf yada video kaydı var ise bizimle paylaşabilirsiniz.İlerde sizin gönderdiğiniz fotoğraflar ve videolar ile orb koleksiyonu oluşturabiliriz.

NASA’da görevli bilim adamlarından Prof. Klaus HEINEMANN fotoğraflardaki paranormal orblar gerçeğini desteklediğini açıklamıştır.

Prof. HEINEMANN, kendisiyle konuşan bir gazeteciye, ruhsal şifacıların bir toplantısında, karısının çektiği fotoğraflarda minyatür aya benzer ışık dairelerinin bulunduğunu gördüğü zaman çok şaşırdığını söylemiştir.

‘Orblar sadece, kendilerinden kameraya görünmeleri rica edildiği zaman ortaya çıkıyorlardı! Ayrıca, spritüel nitelikli toplantılarda onları çekme şansına daha çok sahip oluyorlardı.

Ve ünlü medyum Keith WATSON’un da çalışmadayken birçok fotoğrafını çekmiş olduğunu dünyaya açıkladı ve NASA bu fotoğrafların doğruluğunu onaylamış.

Onlara İngilizce’de ‘ORB’ denilmesinin sebebi küreye benzeyen şekillerinden ileri gelmektedir. ‘Orb’ anlam olarak ‘küre, daire, gökcismi’ demektir.Bunun yanı sıra “orb” gözlem küresi olarakta nitelendiriliyor.Yani ; Anagemiden çıkan nesnelerin varlıkların aslında bir orb olduğu düşünülüyor.Bu tam olarak kanıtlanmasa bile bunun olmaması için bir sebep bulamadık,çok fantastik gelse bile aslında biz insanlarda böyleyizdir.Bir uçak ile yolculuk yaparız içerisinde yüzlerce kişi olur.Tabi ki bizler gibi onlarında çok daha büyük hayallerimizin almadığı anagemileri söz konusu.

ORB ve Ruhani Varlıklar
Bu başlık altında ironi yapmak istemiyoruz,orbları medyumlara bağlayanlar,cinlere,meleklere ilahi speritüel kısımlara bağlamak isteyenler var.İstediğiniz yere siz bağlayabilirsiniz.Ancak biz ruhani,şeytan,cin,gibi paranormal dediğimiz kısımlara bağlamıyoruz.Peki neden ? Henüz kanıtlanmış  olmadığı gibi orb işte şudur diyemeyiz.Neden orbları ufo ile çelişkilendiriyoruz ? Çünkü ,orb gözlemlerimizde ani manevra ve yüksek hız ile aklımızın almadığı gforce etkilerini gözlemliyoruz.Dolayısıyla ruhani,melek kategorisine sokmak istemiyoruz.Ruhani ve melekler ilemi geleceğe ilerleyeceksiniz ? Bu tür paranoyalara katılmayınız. – Atatürk, Gelecek göklerdedir diyor.Göklerde ne vardır ? dünya dışı dediğimiz varlıklar ve izleri.. Yani orbların gerçek manada melek ve ruhani varlıklar olarak nitelendiren kişileri önemsemeyin.Zaten herkes melek ve ruhani varlıkları görüyorsa ya herkes alim, yada herkes medyumcu olurdu.Gelecek ruhani varlıklarda değil.Gelecek , ufo-orb dünya dışı dostlarımızdadır.

Ne olduklarina dair birden fazla söylenti var;
-Doğa enerjileri
-Çok boyutlu ışık varlıkları
-Elektromanyetik ışımalar
-Bir takım belirlenemeyen bilincli varlıklar
-Fotoğraf anomalisi
-Havadaki toz zerreciklerinden yansıyan flaş ışığı

Şekillerine göre üç gruba ayrılıyorlar:

  1. Ana gemiler
  2. Keşif gemileri
  3. Ve orblar

Genel özellikleri:
-Sürü halindeler ve canlılar.
-Soğana benzer cok katlı derinlikleri var.
-Hem fiziksel hem de eterik bedenleri var.
-Zeka ve bilince sahipler.
-Maddeden enerjiye enerjiden de maddeye meteryalize olabiliyorlar.

Başka bir boyuttan geldikleri düşünülüyor, bazı bilim adamları bizim boyutumuzda görünür olabilmek için bu tür ruhların titreşimlerini özellikle düşürdüklerini ileri sürüyorlar. 2007’nin başlarında “orblar” üzerine ilk uluslar arası konferans Arizona’da yapılmıştır. Dünyanın birçok üniversitesinden konuyla ilgili profesörlerin katıldığı bu konferansta ağırlıklı görüş “orblar”ın paranormal kökenli olmalarıyla ilgiliydi. Konferansın sonunda tekrar söz alan Prof. HEINEMANN, orblar konusundaki araştırmaların henüz emekleme aşamasında olduğunu ama eldeki fotoğrafların daha şimdiden spritüel gerçekliğin bilimsel kanıtlarını oluşturduğunu söylemiştir.

Orblar Dünya boyutları için yeni değildir, ancak dualitede hissedilir olmaları için kristalden indiler (güçleri azaldı). Bunlar 144 Kristal Izgaranın oluşturulmasından önce, çoğunlukla mavi veya altın küreler şeklinde gerçekleşti. Kristal Orblar yüksek boyuttan ışık enerjileridir ve kristalin fonksiyonda işlerler. Onlar kodlanmış Akaşanın prizleri (muhafazaları) ve aletleridir ve Kuantum Kristalin Alanın artan varlığının kanıtıdır. Amaçlı niyet veya mavi kopya ile doldurulmuş madde/antimaddenin gerekli parçacıklarını içerirler.

Bunlar yerkürenin ve insanlığın yeniden oluşumunun anahtarlarını taşıyan İlahi Bilinçli Zekalardır. Daha kesin olmak için, bunlar süreci tamamlayan ve dönüşümsel işleyişin zincirlerini birleştiren yüksek enerjileri çağıran ve çeken manyetik mavi kopyalardır. Bunlar Yükselişin katalizör mekanizmalarıdır ve sayısız geometrik matrikslerde gerçekleşirler.

Orbların bazıları insanların MerKiVic dönüşümü içindir ve diğerleri gezegenin makro dönüştürülmesi içindir.

Orblar kristalin genişleme yükleridir. Şu anda çoğu insan bu ‘orbları’ sadece dijital teknoloji fotoğraf imgeleri ve sezgisel ‘üçüncü göz’ algısı ile görebiliyor. Kozmik Tetikleyicinin Kristalin aşaması ışık içeriğiniz ve MerKiVic ilerlemeniz vasıtasıyla onlara çekilenleriniz tarafından onların çıplak gözle görülmesini sağlayacak.

Bu makale diğer platformlardan baz alınıp “kozmosungizemleri” tarafından düzenlenmiştir.

Bu yazıya puan ver

0

User Rating: 3.58 ( 3 votes)

Hakkında S3CMOD

Seçtiklerimiz :)

Obama : Uzaylıların Keşfi Yeni Dinler Ortaya Çıkaracak

Eski ABD Başkanı Barack Obama, uzaylılarla ilgili açıklamalarına bir yenisini daha ekledi: “Gezegenimizde çok şey …